Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring 320 d 150KM 110kW 2001-2006 (92)

~Rafał
Touring 320 d 150KM 110kW
Polecam zakup BMW E46 PO LIFCIE z diesle wersja 150 KM do bardzo delikatnej jazdy 116 KM a silnik 136 omijać szerokim łukiem - poco mieć coś co nie do końca jest dopracowane (i tak lepsze od 1,9 TDI i 2,0 TDI VW). Jeżeli chcesz coś przewozić to kombi, bagażnik sedana ma niski otwór załadunkowy i często nie ma rozkładanych siedzeń (załadunek wózka to już komplikacje - kombi wejdzie jeszcze dużo bagaży) Korozja - BRAK ( to nie E36)
~predator
Touring 320 d 150KM 110kW
Jeżeli ktoś szuka auta w którym ceni sobie układ jezdny, walory silnika, wyciszenie i bardzo dobrą jakość użytych materiałów polecam gorąco. Jest to auto dla osób czerpiących przyjemność z jazdy. Nie polecam auta osobom, które chcą jedynie przemieszczać się, albowiem w 100% nie docenią jego walorów.
3,7
~2fast2furious
Touring 320 d 150KM 110kW
bardzo drogie auto w utrzymaniu. Juz w tym momencie wydałem około 15000PLN na serwisy i utrzymanie auta przy życiu, nie polecam dla osób z małym portfelem, będzie więcej stał niż jeździł o czym przekonałem sie na własnej skórze.
~rlocus
Touring 320 d 150KM 110kW
Ja oceniam samochód bardzo dobrze. Ten samochód nie został wykonany do tego aby przemieszczać się z punktu A do B, tylko po to aby dawać przyjemność jazdy. Miałem już kilka samochód z różnych stajni. Mogę wskazać bardziej komfortowy, ekonomiczny, pakowny, niezawodny ale ten samochód ma to coś co nie jest mierzalne. Byłem specyficznie nastawiony do BMW ze względu na złą/negatywną jego sławę. Nie chciałem być utożsamiany z karkami czy mafią. Ale...
~pan Ziele
Touring 320 d 150KM 110kW
Bardzo dobry samochod - goroco polecam dla nieduzej rodziny czy aktywnej osoby bedzie jak znalazl, swietnie wygloda (na dobrych felgach juz wogole magia *moje17 chromy*Aralli :S ) i jeszcze lepiej jezdzi, bardzo oszczedny i wygodny Najlepszy samochod jaki mialem do tej pory i najlepszy jaki bede mial az do nastepnego tez Bmw-u Pozdrawiam
3,7
~jkowals@wp.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
Bardzo dobra jakosc wykonania i rewelacyjne prowadzenie. Uklad napedowy robi wrazenie choc zaluje ze to nie 330d. Silnik jak szwajcarski zegarek. Koszty eksploatacja w granicach przyzwoitosci.
~Michas
Touring 320 d 150KM 110kW
Auto sprawdza się do dojazdów do pracy oraz do zapakowania całej rodziny i wypad w trasę. Po 3,5 roku mam już chrapkę na młodszą wersję - czyli E90.
~Michał Olsztyn
Touring 320 d 150KM 110kW
Nie ma się do czego przyczepić. Przed zakupem tego samochodu trzeba zadać sobie jedno pytanie. Po co mi samochód? Jeżeli po to żeby się przemieszczać z punktu A do punktu B to zapomnijcie o BMW. To samochód dla ludzi kochających motoryzację dla tych którzy nie mogą doczekać się kolejnej podróży (im dalej tym lepiej). Aha i trzeba też powiedzieć że nie łatwo kieruje się tym pojazdem po koleinach w asfalcie. Rzuca nim na lewo i prawo.
~olo
Touring 320 d 150KM 110kW
Posiadam auto rok czasu zrobiłem nim co prawda dopiero 15 tys km, auto ma w tej chwili 210000, przebieg sprawdzony w aso, z napraw wymieniony termostat w silniku i tyle, zapobiegawczo usuniete klapki na kolektorze ssacym znawcy wiedza o co chodzi. Ogolnie auto dla pewnej grupy ludzi troche z zyłka sportowego zacięcia, czyli dla mnie:) Ale do rzeczy. Zalety: bardzo czuły i precyzyjny układ kierowniczy ( dla porownania jechałem nową insignią i...
~ChybaFan
Touring 320 d 150KM 110kW
Bardzo Dobre Auto, Dla Rodziny 2+2, Albo Dla Kogos Kto Chce Ladnie Wygladajace I Funkcjonalne Auto. Bardzo Cich W Srodku, Daje Duzo Komfortu Podczas Jazdy, Troche Maly Bagaznik, Jak Na Kombi. Krotkie Siedliska, Malo Miejsca Na Nogi
BMW Seria 3 E46 Touring