Lista ocen BMW Seria 3 E90-91-92-93 Coupe E92 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdan
Coupe E92 320d 177KM 130kW
M-pakiet, ogumienie mieszane 225/40R18 255/35R18, Mam porównanie z Mercem C320 4x4 AMG, Mazda 6 MPS4x4, Subaru Impreza WRX4x4. Zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce bez zarzutu, BMW należy do absolutnej czołówki.Napęd 4x4 xDrive BMW nie jest najlepszy. Czuć jak napęd jest dołączany i rozdzielany. O ile spokojna jazda na wprost jest OK to na przykład silne dohamowanie przed zakrętem a potem gaz to jest katastrofa - auto wciąga w zakręt,...
~Ronald
Coupe E92 335i 306KM 225kW
Co tu dużo pisać. Prowadzi się REWELACYJNIE! Daje niepowtarzalne poczucie bezpieczeństwa przy większych prędkościach. Najprościej opisać to w ten sposób. Wyobraź sobie jak się czujesz w zwykłym aucie (Golf, Astra, Passat, Mondeo) przy 100 km/h. To tak samo tu jest przy 250 ? Także naprawdę, jeżeli nic nie jedzie a drodze, a ta jest np. autostradą w Niemczech oczywiście, to 250 można by cały czas. Komfort? Jest i to spory, wcześniej...
~SebasiekUK
Coupe E92 330d 231KM 170kW
Autko prowadzi się jak po torach. Trzeba jednak pamiętać że jest to napęd na tył i przy ostrych zakrętach i zabawie potrafi zaskoczyć jeśli powyłącza się wszystkie systemy (czasem niepozytywnie - kilka bączków i niechcianych driftów mam za sobą) ale jeśli nie dotykasz wyłącznika DTC I DSC to nie masz się co bać o drogę. Układ jezdny jest genialny a posiadam wersję "cywilną" więc w usportowionych musi być jeszcze lepiej.
~stayer
Coupe E92 320d 177KM 130kW
Rozkład masy,spory rozstaw osi, wielowachacz z tyłu- wszystko to predysponuje do dobrego zachowania sie w zakretach i tak faktycznie jest.Dobrze wyważona siła wspomagania.W tej kwestii moim zdaniem ideał.Bardzo sprawnie działające systemu stabilizacji toru jazdy(choc w moim przypadku najlepiej by ich nie bylo)Brakuje jedynie LSD(kiedyś w starych bmw lsd można bylo dokupic nawet do diesla, teraz nawet w 335d zapomnij)
~KuKiKaZMaN
Coupe E92 335xi 306KM 225kW
O napędzie xDrive w tym modelu nie mogę napisać ani jednego złego słowa. Kilkukrotnie jeździłem po plażach (zarówno piaszczystych jak i kamienistych) i śmiałem się z ludzi w SUV'ach z przednim napędem, którzy się zakopywali a ja przejeżdżałem obok z szyderczym uśmiechem na ustach, bo wszyscy zakładali że już z tej plaży czy innego "bagnistego" terenu nie wyjadę, a tutaj myk i gotowe ;)
~piotrek z katowic
Coupe E92 330Xd 231KM 170kW
Nie muszę komentować e 92 jest stworzona do szybkiej jazdy, doskonale wjeżdża się w zakręty, świetnie się trzyma w trakcie wykonywania gwałtownych wymijanek, zwłaszcza na ostrych łukach. Nie znosi spowalniaczy jezdni, zauważyłem że nawet do 5km/h trzeba zwolnić. Zawieszenie twarde do jazdy, ale samochód na gładkim asfalcie normalnie płynie.
~jakub
Coupe E92 335d 286KM 210kW
po prostu bmw. rewelacja - nic dodać nic ująć. jedynie czego mi czasem brakuje to napedu 4x4. przy drobnym deszczu ciezko ruszyc bez uslizgu kół spod swiateł - ale to wina 17 calowych kół, na kołąch 19 cali nie było problemu. jednak ze wzgledu na nasze polskie drogi - jazda na 19 calach przy twardym zawieszeniu to katorga.
~Leon
Coupe E92 335xi 306KM 225kW
Bez zarzutów chociaż na moj gust mógł by byc trochę twardszy. Przy szybszych zakrętach mam wrażenie ze auto sie trochę przechyla na boki czego nie czułem w Audi TT i Audi A5. Przy takim silniku zawieszenie tez powinno byc trochę bardziej sportowe.
~McSpinaker
Coupe E92 320d 177KM 130kW
Ten samochód lepił się do drogi. Twardy, ale bez przesady. Nie miałem nigdy większego poczucia panowania nad autem jak w nim. Mimo obaw sprawdził się też w zimie zarówno na ulicach jak i małych karkonoskich szosach. Układ kontroli trakcji - poezja...
~Natalia
Coupe E92 320i 170KM 125kW
Doskonale trzyma sie drogi! Na rondzie nie przechyla jak wiekszosci poprzednikow z innej marki. Zakrety wchodzi jak zawodowiec!
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Coupe E92