Lista ocen BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Miron
Limuzyna 2.0 316d 116KM 85kW
Polecam zakup auta z prywatnych rąk nie z flot czy leasingów gdzie wymiany oleju robi się co 30tyskm oczywiście IMPORT nie kupować golasa bo to już świadczy że ktoś myślał ekonomicznie w BMW tak się nia da zresztą w np VW Mercedesie toyocie tym bardziej. Szczerze Polecam zakup lekko uszkodzonego egzemplarza z rynku Holandia Belgia czy Niemcy mamy 100% większe szanse na zakup auta pozbawionego wad ukrytych. a w dodatku dobrze utrzymanego w...
~Marek
Limuzyna 2.0 328i 245KM 180kW
Mam jedynie zastrzeżenia do jakości plastików w środku które wydają delikatne odgłosy przy wywieraniu nacisku. Podczas jazdy jednak nie wydają żadnych odgłosów. Zaraz po zakupie wymieniłem uchwyty drzwi z przodu ponieważ wykonane były ze skandalicznej jakości tworzywa które topiły się już w pokojowej temperaturze w konsystencji przypominając plastelinę. To naprawde skandaliczne rozwiązanie jak na markę premium. Chinskie zamienniki na...
~Tobas
Limuzyna 1.6 316i 136KM 100kW
Za takie pieniądze jakość wykonania delikatnie mówiąc rozczarowuje. Elementy deski rozdzielczej oraz wykończenia uchwytów przy drzwiach tylko imitują aluminium, w rzeczywistości to tani plastik. Obudowa skrzyni biegów to samo - plastik imitujący aluminium. Jednym słowem cały samochód to plastik fantastik, do zaakceptowania w samochodzie za 1/2 tej ceny, ale jak chcą konkurować z Merc/Audi to muszą się dużo bardziej postarać.
~Bawarczyk
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Jest drogo, ale jest również dobrze. Przynajmniej wiemy za co się płaci, także jakość jest adekwatna do klasy auta. W porównaniu do poprzednika mamy duże plusy (np. wykonanie schowka, osłon przeciwsłonecznych, podświetlenia + brak skrzypienia deski, choć drzwi nadal lekko skrzeczą) oraz niewielkie minusy (np. obudowa tunelu centralnego w e90 była wykonana z bardziej "miękkiego" plastiku).
~Tommy
Limuzyna 3.0 330d 258KM 190kW
Tutaj warto wspomnieć, że auto kosztuje kosmiczne (jak na Polskie warunki) pieniądze; dobrze wyposażona wersja blisko 300 TPLN ale jeśli ktoś jest maniakiem BMW to dobrze wydane pieniądze. Nie należy jednak zwracać przy tym uwagi na przeciętne jak na klasę premium plastiki w niektórych miejscach; widoczne elementy konstrukcyjne foteli czy przeciętną ilość miejsca w kabinie.
~OmO
Limuzyna 2.0 320d 184KM 135kW
Nowe auto jako to klasa premium, koszt dużo większy w stosunku do pewnie nie dużo gorszych aut nie premium. Ja kupiłem po firmie w której pracuje, poniżej ceny rynkowej w dodatku wiem że auto nie kombinowane. Ogólnie jakość ok, środek już troszkę skrzypi na wiekszych dziurach. Co do jakości - nie jest to Audi.
~Martinio
Limuzyna 2.0 328i 245KM 180kW
Drogie auta. Nie ma co ukrywac , że można za 50 - 70 tyś taniej kupić również dobre auto. Ale : bmw nie traci tyle na wartości co inne auta. łatwo sprzedać auto jak się dba i serwisuje. Pakiet serwisowy ( 3 serwisy ) w cenie i gwarancja na całą Europę. Jakość materiałów , wykończenie i wygląda auta warte tych pieniędzy.
~kopyto
Limuzyna 2.0 318d 143KM 105kW
Nie jest warte tego ile trzeba za nie zapłacić. Teraz już wiem, że nie będę wierny tej marce. Za taką samą cenę mogłem mieć dobrze wyposażone Volvo S60/V60 które jest wykonane z lepszej jakości materiałów, lepiej wyciszone i pozbawione wad których nie spodziewałem się po BMW.
~Adam Ch.
Limuzyna 2.0 320i 184KM 135kW
Moja opcja kosztowała blisko 150 tys. Zł. To spora suma pieniędzy, ale nie żałuję ani jednej złotówki, tym bardziej, że auta konkurencji nie należące do segmentu premium, potrafią też kosztować w niezłych opcjacj wyposażeniowych niewiele mniej.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna
6,7
10,6
~Bartek
Limuzyna 1.6 316i 136KM 100kW
to jest kwestia względna, wnętrze nie jest może nowoczesne na pierwszy rzut oka, ale ja lubię zgrabnie i solidnie wykonaną klasykę, na razie nic nie skrzypi, a układ jezdny i skrzynia biegów to rewelacja.
BMW Seria 3 F30-F31-F34 Limuzyna