Lista ocen BMW Seria 5 E34 (284) - Całokształt

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roughrider
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Bardzo fajne auto z dobrym silnikiem, zawieszeniem idealnym na nasze drogi i masą miejsca dla użytkownikó i wcale nie takie drogie w utrzymaniu. No i ten wygląd, który się nigdy nie zestarzeje jak dla mnie - po prostu piekny:)
~xoxo@plusnet.pl
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Marzyłem o BMW - mam BMW, czy kupię następne? Na razie myślę o vanie ze względu na wymagania rodzinne - może kiedyś tak, ale na pewno nie będzie to składak, na pewno będzie nowszy i raczej z serii 7 - jak BMW to na maxa :-)
~cyprian.pawlaczyk@wp.pl
Touring 2.5 525tds 143KM 105kW
jak na swój wiek niewygórowana cena (ok. 40 tyś. zł), niesamowite osiągi i wielka przyjemność z jazdy - polecam każdemu (potężny bagażnik, holuje ciężkie przyczepy, odporny na przeładowanie) - wdzięczny samochód
~Popiel
Touring 4.0 540i 286KM 210kW
Takie mocne 4,5. Niezawodność z lat '90, jednych z najlepszych dla koncernu BMW. Duża moc, fajne proadzenie. Jeszce parę lat, a dobrze zachowane egzemplarze bedzie moża zaliczyć do klasyków.
~ZYWY-BCE
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Polecam ale... trzeba trafić na naprawdę dobry egzemplaż. Najlepiej od dziadka który postawił takie auto od nowości w garażu, albo od pasjonata marki który dbał o auto jak o własne dziecko.
~SwiruBMW
Sedan 520 i 129KM 95kW
Solidna i dopracowana konstrukcja jak na lata 80-te tak i buda jak i silnik Komfort bardzo przyzwoity, osiągi dobre. cena częsci zamiennych w normie zuzycie paliwa nie małe ale też do przełknięcia
~okej
Sedan 530 i 188KM 138kW
To ostatnie prawdziwe beemki. Jakość porównywalna z MB124. Dzisiaj takich aut już się nie produkuje, bo się to nie opłaca... takie czasy. Dzisiaj kupujesz pseudo-modern-badziew z inkrustacjami z plastiku...
~Paweł
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
Fajny samochód polecam go ludziom którzy chcą mieć nie zawodny samochód :) Oczywiście będzie taki jak znajdziemy zadbany egzemplarz a nie jakieś coś z czymś po jakimś młodym człowieku :)
~gregor44mc@tlen.pl
Sedan 525 i 24V 192KM 141kW
jest to auto godne polecenia a za tę kasę i takie auto to nic lepszego nie kupi a jeżeli ktoś narzeka na spalanie i ceny części to niech sobie kupi malucha nie obrażając nikogo pozdrawiam.:))

Usterki BMW Seria 5 E34

BMW Seria 5 E34 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kiedyś wierny, rozczarowany
Sedan 525 tds 143KM 105kW
Samochód naprawdę dziwny, potrafi w sobie rozkochać nie jednego i nie jednego doprowadzi do bankructwa i choroby psychicznej. Jak dla mnie totalna klapa BMW, silnik TDS do niczego, nigdy wiecej TDS`a