Lista ocen BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 24V 150KM 110kW 1989-1995 (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~phrc
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Jeżdzi się super ale nie na mieście, parkuję jeżeli jest luka długości auta, na zderzaki. Wyszła rdza ale nie powiększa się, zaczerwieniło się i tyle. Na austostradzie jedzie non stop 160 i spala 11 l gazu sam oceń czy to dużo. Nie lubię staś w korkach. Auto nie na wyścigi ale lubi szybką jazdę. Ja też hamuje rewelacyjnie.
~Krzysztof-BB
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
auto jest dopracowane,amasywne i bezpieczne!,naprawy i czesci duzo niekosztują,moze to spalanie zeby bylo mniejsze,ale mam ciężką noge :( , 4 lata jezdze i wiele w czesci niewlozylem,po prostu jak sie dba o to auto to duzo wytrzyma.Po za tym jednostki montowane od 1991 sa znakomite - mocny silnik!!! 2000cm (wzmocniony)
~Grzegorz
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Uwielbiam ten samochód. Sposób w jaki jeździ, przyspiesza i wygląda. Dużo miejsca w środku, wygodny z niezłym \"kopem\" jak na 2 litry. Pojemny, ustawny bagażnik z uszami do montażu siatki. dający poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. Dający wiele frajdy z jazdy tylny napęd bez wspomagaczy typu ESP :)
~Bastek
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Seria E-34 jest super!Silnik doskonały(jak wszystko).Klang silnika jest lepszy niż muzyka Chopina!Szkoda tylko że tak mało jeździ tych"Blumeczek"w dobrym stanie ale ja mam w stanie idealnym.Za stosunkowo małe pieniądze mozna stać sie posiadaczem prestiżowej,rodzinnej,pięknej,szybkiej,wygodnej limuzyny BMW!
~jarosław
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Na początku są produkty samochodo-podobne wszyskie francuzy,koerany,hiszpany potem długo-długo coś tam no typu mercedes i na końcu BMW. Nie obrażam bynajmniej tu właścicieli tych pojazdów ale niech każdy do tych wniosków dojdzie sam. I na nic tu wszystkie nasze oceny jeśli ktoś nie spróbuje sam.
~olo2828@wp.pl
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
BMW to bardzo miłe wrażenia z każdej jazdy , bardzo małe wydatki na części a inna marka dla mnie nie istnieje, BMW RZĄDZI to świetne samochody. Narzekają na nie tylko ci co kupili autko bardzo zaniedbane, po wypadku, lub katowane bo przecież wszystko ma jakieś granice.
~rafers
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
wygląda lepiej niż niektóre z nowszych aut i daje im radę na asfalcie. za cenę kilkuletniego seicento można mieć auto klasy średniej wyższej. koszt utrzymania co najmniej 2-3 razy większy niż fiacika ale ten silnik i w ogóle wszystko... adrenalinka leci ślinka!!
~carlos
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Ogolnie autko fajne ale jak sie ma takie to chce miec sie lepsze. 150 konikow jest w sam raz aczkolwiek mysle, ze z silnikiem 2,5 l bedzie fajniej. Nie jest to auto oszczedne - raczej dla zasobnych w diengi /jezeli chodi o tankowanie/ lub z wlasnym CPN. Ogolnie super
~czlowiekfinn
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
To bardzo udany samochód. W kwestii jakości ciężko się do czegoś przyczepić. Użyte materiały i wykonanie to bardzo wysoka półka. Oczywiście jest parę elementów, które nie wytrzymują próby czasu np. fotele, czy podsufitka. Ale ogólnie jest baaaardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 5 E34 Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
12,1
10,8
~Heniu
Sedan 520 i 24V 150KM 110kW
Jest to wg mnie bardzo dobry samochód. Mimo ponad 200 tys. przebiegu i 20 lat na karku sprawuje się bardzo dobrze. Silnik jest w idealnym stanie. Co prawda wychodzi \"troszkę\" rdzy, ale nie ma się co oszukiwać, jak na 20 letni samochód nie jest źle :)
BMW Seria 5 E34 Sedan