Lista ocen BMW Seria 5 E39 Sedan 2.0 520d 136KM 100kW 2000-2003 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal krakow
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
BEDZIESZ MIAŁ WYDATKI:) niestety to prawda! teraz jak juz rok temu sie tego pozbylem to moge napisac prawde o tym samochodzie. Kupilem na wiosne 2010 piekna po lifcie z 2001 roku w dieslu 2.0d z przebiegiem 215tys. Kumple zazdroscili :). Z silnikiem 2.0d słaba poprostu niema czym ruszyc z miejsca. Jezdziłem prawie trzy lata robiąc przebieg 100tys. km samo miasto. Wymieniłem na dzien dobry webasto, po roku wylaly mi wszystkie 4 Amortyzatory (...
~daniel
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
ludzie mam to auto od prawie nowosci przebieg prawie 300tys. zero napraw poza rozrusznikiem. żona ma vw pasat marzenie polaków wsadzilem w niego ponad 7tys zeby jezdzil a kupilem prawie nowego. bmw jest niezawodne tylko musisz o nie dbac nigdy cie nie zawiedzie,prawda jest taka ze zadne auto nie wytrzyma katowania takiego jak tylko bmw. uwarzajcie na krecone diesle od turkow ona maja ponad 600tys. znajomy ma taka sama jak moja od...
~Lukas
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Ludze czesto mowia, ze ten silnik do tej budy to za mało... Moim zdaniem to bzdura, w zupełnosci wystarcza do jazdy w miescie, w trasie, a na autostradzie to jest po prostu bajka. Silnik nie jest moze super cichy, a tez nie jest to klekot starego merca. Czesto silniki te czesto bywaja zaniedbywane przez włascicieli i maja znacznie mniej mocy niz podaje katalog. Powodem sa typowe, niegrozne usterki. Trzeba tylko znalezc odpowiedniego mechanika,...
~Siudy
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Auto godne polecenia kazdemu, kto ceni sobie komfort, design, ekonomie a przy tym chce czerpac przyjemnosc z jazdy oraz z samego patrzenia na auto. Samochod jest swietny pod kazdym wzgledem. Mi sie trafil dobrze utrzymany egzemplarz i mysle ze prawidlowa eksploatacja zaowocuje niskimi kosztami napraw, chociaz migdy nie wiadomo...niektore czesci potrafia kosztowac, ale w tej klasie auta nie ma samochodu z tanimi czesciami.
~P
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Silnik pracuje równo, cicho, jest elastyczny i ma dobre osiągi. Należy dbać o regularne przeglądy. Nie jest to samochód dla pierwszego lepszego - serwis drogi , a warsztaty typu pan Stasio w stodole to debilizm. To nie jest marka , która lubi takie zagrania , chyba , że masz szmelc poskładany z wraku ściągniętego z niemieckiego przystanku autobusowego.
~xjf@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Najlepszy diesel o tak małej pojemności przy 4000obr./min 136KM oraz 280Nm przy 1750 obr./min bardzo cichy, prawdziwą moc ma już od około 1750 obr./min silnik kręci się do ponad 4500obr./min prędkoć maksymalna 210km/h
~arek
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
silnik przy tej masie pracuje idealnie elastyczny ,masa do mocy silnika jest bardzo dobra 520d jest lzejszy o prawie 200 kg od 530d stąd nie ma co porownywac go do ciezszego znacznie samochodu
~Artur
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Jestem bardzo zadowolony niesamowita elastycznosc pracy silnika ,ładnie się wkręcą na obroty niewielka turbo-dziura gorąco polecam świetna dynamika a zarazem małe spalanie !! !! !!
~Krzysztof
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Wbrew pozorom auto daje rade. V-max około 200, przyspieszenie niecałe 10s i bardzo małe spalanie. W moim przypadku 95% to miasto, więc dla mnie ok.
~behemoth
Sedan 2.0 520d 136KM 100kW
Mocy w zupelnosci wystarcza, osiagi dla porowanania jak w passacie 1.9 96 kw, tyle ze bez tak wielekiej turbo dziury.
BMW Seria 5 E39 Sedan