Lista ocen BMW Seria 5 E39 Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW 1996-1999 (58)

~rafekde@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Świetny wygląd, ponadprzeciętna dynamika, wysokiej jakości materiały użyte to wykończenia wnętrza to jest klasa średnia wyższa to jest BMW 5. Nie jest to auto tanie w utrzymaniu ale warto w nie inwestować bo zabiera nas gdzieś gdzie nie ma fotoradarów, znaków drogoweych, dzieci na drogach. Zbliża nas odrobinę do świata motorozacyjnej perfekcji- a to nie częsta sprawa.
~T
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Piatka jest jednak na piatke. Bardzo dobry samochod. Silnik nie jest najoszczedniejszy ale paliwozerca tez nie jest. Bardzo dobrze sprawuje sie na naszych polskich dziurawych rozjezdzonych drogach. Duzo miejsca w srodku i wysoki komfort podrozowania. Obecnie za madre pieniadze mozna sobie kupic bardzo wygodny samochod.
~mem-lock
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
auto z tym silnikiem szału z pod świateł nie robi. 1 i 2 bieg w zasadzie na potoczenie auta. ciekawie robi się dopiero na 3 biegu, gdy obroty dochodzą do 3 tys. 2,5tds zaczyna wtedy groźnie warczeć i szykuje się do skoku. wyprzedanie na trasie to sama przyjemność. można śmiało brać po 2, 3 samochody. do tego bardzo dobre hamulce, które dają pewność, że ta rozpędzona masa zatrzyma się w momencie, w którym chcemy. komfort jady to 1 liga....
~TomGTDek
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Jest to auto o bardzo ładnej sylwetce, wykonanie wnętrza bardzo dobre a jeśli zadbasz o ten samochód i nie będziesz bawić sie w rajdowca będziesz zadowolony z zakupu!
~pocisk
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Mam to auto do dzis.Jest to moje drugie auto w rodzinie .Jeżeli astra zawiedzie wiem ze zawsze stoi w garażu bmw.I mimo spalania zawsze dojdę do celu.nigdy mnie nie zawiodła.
~Grzegorz
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Nie mam pojęcia skąd ten silnik ma te złą opinie !! Mam to auto od 7 lat i z silnikiem NIC ! żadnych problemów, a nowe nie jest.Kolega ma E39 z tym samym silnikiem i również żadnych problemów. Ale jak dbasz tak masz.Dodam ze od 2 lat jeżdże z chipem,teraz ma okolo 165KM.Silnika w kabinie prawie nie słychać,kiedyś pasażer zapytał czy to benzyna!! Dla porównania mam drugie BMW z silnikiem 2.0d. Ten drugi nie jest w stanie dorównac kulturą pracy... (Silnik)
~gagarin3@wp.pl
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
najlepsze autko jakie dotychczas mialem(a bylo ich troszke) Jedyna wymiana jaka preferuje to nowsza piatka i tylko DIESEL!!
~usmiech
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Silnik jest wytrzymały lecz tylko w tedy kiedy jeździ się spokojnie. TDS nie lubi jak mu się daje po cylindrach. Najgorsze jest jak oddaje się nie wykwalifikowanemu mechanikowi do naprawy taki silnik. Jest on bardzo delikatny i ciężko do wyregulowania. Wiem że dużo osób narzeka, ale morał jest prosty, bo nie potrafią je naprawiać. (Silnik)
~tommy
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
duży, wygodny, dobrze wyposażony, ogólnie niezawodny, pojedzie na każdym paliwie.
~zaqwsx
Sedan 2.5 525 tds 143KM 105kW
Samochód bardzo komfortowy, doskonale wykonany- wszędzie widać klasę i jakość. Tylne zawieszenie na ten przykład cały czas w oryginale mimo fatalnych dróg.
BMW Seria 5 E39 Sedan