Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Touring

Silnik 525 d 197KM 145kW
Rok produkcji 2007
Okres użytkowania: 5 lat
BMW Seria 5 E60 Touring 525 d 197KM 145kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
To naprawdę dobre auto gdyż jest precyzyjne w jeździe przy tym dynamiczne i bardzo wygodne lecz ma swoje mankamenty które potrafią wkurzać
Silnik to majstersztyk . Dźwięk, dynamika , niezawodność . Wystarczy zmieniać olej co 10tys dobrej firmy i wymieniać świece co 60-70 bo jak przegapisz to możesz nie odkręcić
Czasami potrafi szarpnąć ale mam już trochę nalatane wiec może trzeba ja sprawdzić
Trzyma się w zakrętach bardzo dobrze , niski środek ciezkosci
Zero rdzy mimo ze ma 15lat
Trochę słabo w lusterkach wstecznych widać ,
Wszystko pod ręka . Idrive działa super
To mrozi nie chłodzi
Tu czepił bym siębagatznika. Jadąc w 4 na wakacje czasem muszę zabrać trumnę na dach
Do 150 bajka powyżej jeszcze lepik gdyż te 6 cylindrów zaczyna ryczeć
Jeśli chodzi o spalanie to średnie 8 l a po atobanie latam po 200 także myśle ze super
Kupiłem za 6800 € w 2017 na pełnym wypasie autko z przebiegiem 220tkm od pierwszego właściciela . Myśle ze to dobra cena bo auto było jak nowe tylko przekaźnik świec był walnięty .wymiana ze świecami koszt 800 zł
Kable w tylnej klapie przecierają się, zapychają się odpływy wody z szyberdachu i woda cieknie do koła zapasowego gdzie się znajduje elektronika. Może narobić bidy . Mi siadła pompa servo i zawieszenie klaplo. Pisze wszystko w drobiazgach bo naprawiam sam wiec nie stanowi dla mnie większego problemu
Do tej pory poważnych nie ma Jeste ciekaw rozrządu bo piszą na forum ze do 300 należy wymienić bo pękają ja mam 320 tys i nic

On - zużycie paliwa dla silnika 525 d 197KM 145kW [l/100km]

BMW Seria 5 E60 Touring