Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Touring

janek23, 14 lat temu
Silnik 530 d 231KM 170kW
Rok produkcji 2005
BMW Seria 5 E60 Touring 530 d 231KM 170kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Inne : dopracowane ,nic nie zgrzyta podczas jazdy no i prowadzi się pewnie
Układ elektryczny
Układ hamulcowy
Zawieszenie
polecam rzadko się psuje a może w ogóle, nie wiem.2001 rocznik i nie widziała. bo dla mnie to Kobieta z charakterem, warsztatu jedynie na serwis olej i filtry
mocny nie ma problemów tak na starcie jak i na 5 biegu ciśniesz i jedziesz na trasie Polska V Irlandia i z powrotem nie trzeba zmieniać 5 biegu chyba że korki bo górki nie grają roli,jezdziłem po zakopanem i okolicach; tam się urodziłem;iiiiiiiiiii nie ma mocnych!
mały paluszek doskonale hmm perfekt,nic dodać nic ująć automat nie robi tego.Miałem kilka autek przed ale to nie to ;klasyka; miałem też merka tzw okularnik niby klasa ale ale ,no coment,
świetny miałem seat toledo V6 benzyna przód napęd ale to nie to,napęd na tył i opcja sport .pytanko ,pokaż co potrafisz ty na sąsiednim pasie!bye bye baeby
po to są regulowane lusterka no i podgrzewane automatycznie na wypadek nagłej zimy jadąc tym autkiem,no cóż widzę wszystko oprócz drogi no i mały komentarz ;o patrz jedzie itd itd.
jadąc na urlop do Polski ok 2500tys km w jedną str seatem palił ok 180 eur w jedną bmw w 2str zmieścił w tej cenie na trasie pali ok 6 lit oczywiście bez szleństwa ps.niech wszyscy myślą że to ciężkie więc łatwo wprzedzić ha ha ha
tu mało bo mieszkam w irlandi i nie ma zim ale też było zimno brrr rano -8 szyby zamarznięte 2 minuty pracy silnika i ok można jechać następne 2 i jest{gucio}myślę że w extrim też będzie ok .[ps/przetestuję w tym roku w święta Bożo nar2010 może będzie zima
za dużo jak dla;tylko samotnych;w sam raz dla rodziny wielodzietnej no i może perfekt dla zakochanych.wygoda wygoda i jeszcze 1 wygoda
no cóż jak na diesla to nie wiadomo czy silnik pracuje czy nie dobrze że jest obrotomierz,inaczej naciskając gaz też mało słychć,trudno się przyzwyczaić na słuch.kierowca ciężarówek.Widzę blondi i myśle ładna ,?żona obok a o czym tak głośno myślisz, widocznie za ciche autko!
BMWmisto mogło by być mniejsze.ps chciałeś miećBMW? trasa?tyle co maluch w świetnej kondycji też miałem!ceny? nie wiem!napraw ?to się nie psuje!!!!
druga moja miłość ,pierwsza żona, a następnie ona bvmw
jeszcze mnie nie zawiodła sorki że piszę o niej jak o Kobiecie ale to dl;a mnie druga Miłość .Żona Dzidzia i ona moja bmk i jedno i drugie mnie nie zawiodło ,polecam
Ponad przeciętny!kup sobie bmw ,co ?więcej mam pisać>?ok!zawsze dowozi mnie tam gdzie chcę być

On - zużycie paliwa dla silnika 530 d 231KM 170kW [l/100km]

9,2