Ocena kierowcy - BMW Seria 5 E60 Touring

miftio1991, 8 lat temu
Silnik 535 d 272KM 200kW
Rok produkcji 2005
BMW Seria 5 E60 Touring 535 d 272KM 200kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik to poprostu coś niesamowitego wiem co pisze bo jeździłem już paroma autkami
Układ elektryczny : lubi poświecić parę światełek na zegareczkach
Przeniesienie napędu : łożysko prawy przód
Układ hamulcowy : duża masa i prędkość żurzywają się ale tragedii nie ma
Auto świetne wygodne , przestronne , świetnie wygladające i mega szybkie . Na trasie każdy zjeżdża na lewą stronę drogi :) za takie pieniądze nie ma nic bardziej prestiżowego i z lepszy wyposażeniem auto na drodze zjada wiekszość "autek" i ten dzwięk ahh
Jeśli się dba to się ma , wszystko zależy na jaki egzemplarz popadliśmy odradzam kupować najtańsze na allegro czy olx , napewno nie były po servisie przed sprzedarzą wiec na dzień dobry parę tys zł idzie na zawieszenie , oleje , klocki to akurat kosztowne wymiany w takim aucie . Polecam kupic ze sprawdzonego źródła i dokładnie sprawdzić przed zakupem .
miasto trasa dobrze sobie radzi , chociaż wersja po fl jest dużo szybsza pilnować wymiany oleju i uważać na wycieki !
Moja wersja posiada dynamic drive to jest coś niesamowitego ! prowadzenie mega pewne i precyzyjne to jeden z mocniejszych punktów auta polecam
wszystko widać nic nie przeszkadza . Co do komfortu dzięki skórce koloru toffi plus mega mega max wygodne fotele wersje comfort robi to wszystko robotę i podróżuje sie bardzo miło i czuć luksus .
mało przycisków na konsoli wiele obsługuje się przy pomocy idrive kwestia przyzwyczajenia , dla osób starszych może być uciążliwy w obsłudze
wszystko bardzo dobrze odparowuje i nie paruje przy jeździe . wentylacja postojowa wykorzystująca nagrzanie silnika czy tez przewietrzenie kabiny bardzo dobra opcja
no tutaj jak zwykle dla 5 osób max nie wygoda z tyłu na kanapie jednak auto max 4 osobowe na dalsze podróże
doskonałe !
auto nie dla przeciętnego Kowalskiego niestety dbanie o bete nie należy do najtańszych porównując z przeciętnymi fordami , oplami itp. nowszych roczniokowo ale na plus może być to ze wiele częśći pasuje od innych wersji nadwoziowych czy silnikowych wiec koszty są optymalne
w zamian za nie wygórowane pieniądze za które można kupic jakiegoś nowego małego hyundaja dostajemy wachadłowiec kosmiczny któr jest naszpikowany elektroniką
zdarzają się małe błędy w kompie radze zrobić tez przegląd klapek kolektora lubią spłatać psikusa . warto też zainwestować wiekszy budżet i znaleźć dobrze zachowany egzemplarz a bd się cieszyć autkiem na co dzień a nie podróżować i szukac dobrego mechanika który ogarnie ten cały prom kosmiczny :)
Jak narazie same elementy eksploatacji

On - zużycie paliwa dla silnika 535 d 272KM 200kW [l/100km]

12,0