Ocena kierowcy - BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna

robro, 13 lat temu
Silnik 520d 184KM 135kW
Rok produkcji 2010
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Nie mogę dalej uwierzyć.
Świetny samochód. Mam już 320 150 KM z tym samym silnikiem i pomimo przebiegu w granicach 160 tys. nic się nie dzieje.
Świetny silnik. Już na testach to wyczułem ale dopiero teraz go poznaje. Kwestia wygrzania silnika, no i w końcu lepsze warunki do jazdy. Ostatnio przeszedłem z Shella V-power na Diesel Gold Statoil i silnik się jeszcze mocniej wyciszył, a także jakby dostał lepszego kopa. Nie wiem jak wrażenia innych użytkowników.
Tryb skrzyni ośmiobiegowej sport lub sport plus daje takie wrażenia jakby silnik dostał jednego cylindra. A zawieszenie i układ kierowniczy po prostu bajka. Nawet za dobrze bo troszkę usypia kierowcę w przekonaniu swoich umiejętności.Tak więc dołożenie sporo do silnika sześciocylindrowego na polskim rynku wszechobecnych zakazów mija się z celem.
Świetny. Co najśmieszniejsze tryb sport daje lepszą frajdę i poczucia zjednoczenia z samochodem, że tryb comfort na drogach szybkiego ruchu jest nieopłacalny. Tym bardziej, że do poduszkowca dużo brakuje. Tak więc na polskich dziurach wolę tryb sport.
Dobrze. Tylko dobrze. Za duże słupki przednie oraz słaba widoczność do tyłu.
Mam siedzenia sportowe i pomimo prowadzenia samochodu poprzednio bardziej szerokiego w środku to zjednoczenie z kierowcą daje mi jednak większy komfort prowadzenia.
Wszystko ok.
Przód dla mnie ok. Tył -nie używam.
Bardzo dobrze szczególnie po zmianie ropy na Statoil.
Średnio 7.4.
Zawsze może być lepiej. Cóż pewne rzeczy muszą kosztować.
Na razie ok. Zobaczymy. Jedynie niedobre spasowanie przy lusterku kierowcy. Oraz pojawiające się szmerki trochę nieprzystające tej klasie. Ale może to kwestia wyciszenia. Wszystko bardziej wyczuwalne.
Na razie ok. Zobaczymy.

On - zużycie paliwa dla silnika 520d 184KM 135kW [l/100km]