Oceny BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014

BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna 520d 184KM 135kW 2010-2014

~narek
BMW Seria 5 F10-F11
Auto dla mnie bez wad. To kolejne po E60 BMW w domu. Nie przypadkowo kłopit wygrał w kilku prestiżowych konkursach, jako najpiękniejszy. Umiar, klasa, osiągi i niezawodność sprawiają, że dziś mam poważny problem czy i jakie inne auto mogłoby być następne. Podejrzewam,że negatywne opinie pochdzą od pechowców kupującch autoo prawdziwym przebiegu kilkaset tysięcy km większym od deklarowanego. Bardzo przestronnie, Bardzo oszczędnie 6,5 l.100 km....
~bolololo
BMW Seria 5 F10-F11
W zasadzie niczego więcej w samochodzie nie potrzeba. Można oczywiście mieć radar czy komputer z wifi w tylnym zagłówku (można?) ale jeżdżąc tym autem nie odniosłem nigdy wrażenia że coś jest nie tak albo czegoś brakuje. Kompletny samochód. Fajna stylistyka - nie przejaskrawiona bez jakiś dodatków w stylu wóz cyrkowy. Auto do użytku codziennego i w trasę. Do wożenia materiałów budowlanych się nie nadaje;) Jeżeli ktoś szuka auta w tym segmencie...
~beorg
BMW Seria 5 F10-F11
Do tej pory jeździłem głównie autami Hondy i VW, z każdego byłem zadowolony do chwili gdy przesiadłem się do BMW. To auto to kwintesencja powiedzenia, że lepsze jest wrogiem dobrego. Po pierwsze - marka premium, to czuć od pierwszej chwili, materiały, wykończenie, wyciszenie. Po drugie - tylny napęd, nigdy więcej przednionapędowca. Po trzecie - dopracowane i przemyślane auto dla kierowcy. Kupiłem go jako dwulatka z pewnych rąk choć i tak...
~Tomasz76D
BMW Seria 5 F10-F11
Niesamowite auto, linia oraz komfort na najwyższym poziomie, silnik 520 d wystarczający nie trzeba posiadać 3.0d, dużo zwykłych warsztatów już auto naprawi za całkiem normalne pieniądze. Bardzo dobre wygłuszenie, uwielbiam jeźdzcić tym autem i narazie nie zamierzam go zamienić na inny. Po mimo dużego przebiegu ponad 320 tyś. auto jak narazie bezawaryjne.
~Narek
BMW Seria 5 F10-F11
To już drugie 520 d,poprzednio E60. Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Solidny i budowany z myślą o obsługujących go osobach. Łato wygodnie i bez wysiłku. Bardzo solidny. Warto dać mu dobre paliwo i przegląd nieco wcześniej, niż co wymagane 30 tys, a będzie lojalny i wierniejszy od owczarek niemiecki. Nigdy pasażer nie poskarży się na brak komfortu. W tej marce już nie musisz nikomu nic udowadniać, a i tak chętnie ustąpią Ci pierwszeństwa.
~Szymon
BMW Seria 5 F10-F11
Polecam, super auto za już przystępne pieniądze. Mega luksusowe, atrakcyjnie wyglądające. Silnik bardzo dynamiczny i ekonomiczny. Kupując zwracajcie uwagę na potwierdzony przebieg oraz ważne żeby wymiany oleju były maks po 15tyś a nie po 30... Części ogólnie dostępne w zamiennikach, silnik bardzo popularny już nie ma problemu z serwisem. Dbanie o olej w tym silniku to podstawa i zapominasz o rozrządzie itp
~Łukasz
BMW Seria 5 F10-F11
Pomimo iz wcześniej jeżdziłem samochodami podobnej klasy, uważam, że ten model jest klasą samą dla siebie. Żadko który producent oferuje tak dopracowane i zaawansowane układy połączone w harmonijną całość.
~leo66
BMW Seria 5 F10-F11
posiadam to auto od tygodnia jest wyposażone przyzwoicie katalogowo kosztowało 320 000zł więc łatwiej wymienić czego brakuje niż co jest. Jeździ rewelacyjnie. po przejechaniu 600km średnio pali 5,4/100km przy normalnej jeździe.
~Ms
BMW Seria 5 F10-F11
Jeździłem wieloma autami, także markami premium, i jak czytam niektóre wpisy, że auto nie jedzie, że ma słaba hamulce czy kiepskie wyciszenie - tzn. że ktoś albo jest z konkurencji albo pomylił auta albo jest nietrzeźwy. Samochód jest po prostu SUPER i kropka.
~Zenek
BMW Seria 5 F10-F11
Bardzo dobre auto w dalekie podróże - wygodne, ciche i przestronne. Do jazdy po mieście czy sportu się nie nadaje - zbyt duże rozmiary i jednak trochę ociężałe, ale to pewnie wpływ przyzwyczajeń z 320d.
BMW Seria 5 F10-F11 Limuzyna