Lista ocen BMW Seria 7 E32 (82) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bmw735i
Sedan 735 i 211KM 155kW
Nie oszukujmy sie - auto jest juz stare, czasami nawala elektryka o czym od razu poinformuje komputer, tu cos swiatla nie zadzalaja, tutaj silownik od kolka do drzwi, ogolnie nie jest zle ale czasami sie zdarza.
~wolar@o2.pl pseudo wolar
Sedan 730 i 188KM 138kW
16rok leci i dopiero jakieś żaróweczki od przełączników się zaczynają przepalać typu włącznik szyberdachu czy skrzyni automatycznej,zamek prawych drzwi,poza tym plastiki nic nie trzeszczą,drzwi zamykają się cicho i płynnie!!!
~Basti
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jeżdżę tym autem dobrych parę lat i mogę o nim dużo powiedzieć(dobrego!).Usterki zdarzają się bardzo rzadko chyba,że ktoś nie dba i nie robił nic przez pare lat(wtedy każda rzecz prędzej czy poźniej się podda).
~Konrad, Wrocław
Sedan 735 i 211KM 155kW
Światła wstecznego, przepalone żarówki w konsoli czy gumowe elementy nadwozia po 16 latach miały prawo dać o sobie znać. Czeka mnie teraz wymiana simmeringu(10,-) i uszczelki miski(15,-) w automacie. Groszowe sprawy.
~Mariusz-WAWA
Sedan 730 i 188KM 138kW
Zdarzają się, ale auto ma 13 lat i są to naprawdę drobiazgi, typu niedziałający licznik przebiegu dziennego, zepsuty przełącznik komputera pokładowego, dziwne zachowanie fabrycznego alarmu i centralnego zamka.
~tomek@e32.pl
Sedan 730 i 188KM 138kW
Zdarzają się drobne usterki ale raczej nie są doskwierające, najczęściej związane z układem elektrycznym , jak brak miejscowego podświetlenia czy nie działający przełącznik.
~Rogal
Sedan 730 i 188KM 138kW
Odpukac narazie nic powaznego sie nie zepsulo. Nawet pozornie zepsuty przeplywomierz nadal dziala. W elektryce czasem dziwne rzeczy sie dzieja ale to kwestia wieku juz i "wytelepania".
~Maxi Kaz
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak na 17 letni samochód to naprawdę rewelacja. Leje gaz i wciskam gaz. Od czasu do czasu mały przeglądzik, wymiana eksploatacyjnych części i czasem jakiegoś drobiazgu.
~Zbyszek_BMW730i
Sedan 730 i 188KM 138kW
Zapchał się spryskiwacz bo poprzedni właściciel nalał czegoś dziwnego-wymontowałem i przeczyściłem zbiornik na płyn, spryskiwacz przepchałem powietrzem pod ciśnieniem i wszystko gra.

Usterki BMW Seria 7 E32

BMW Seria 7 E32 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gesrt starszy
Sedan 735 i 211KM 155kW
zdarza sie zapalic cos na desce,przepalone zarowki,rozladowuje akumulator,zacina sie centralny,stuki w zawieszeniu-mam 18 cali :) ,ogolnie *******ki