Lista ocen BMW Seria 7 E38 (63) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Sedan 725 tds 143KM 105kW
Z racji tego, że jest to diesel nagrzewanie trwa trochę dłużej niż w przypadku samochodów z silnikami benzynowymi. Jednak gdy jesteśmy już w trasie i auto jest rozgrzanie nie ma z tym najmniejszego problemu. Najważniejsze to cichy układ wentylacyjny - nie wyje jak we francuzach czy fiatach, gdzie człowiek czuje się jak w tunelu aerodynamicznym.
~landik@poczta.onet.pl
Sedan 750 i 326KM 240kW
Latem przy upałach podczas nabijania klimy, elektryk zszedł z temp wnętrza do 4°C - lepiej niż w lodówce :) Fotochromowe szyby też nie pozwalają sie wnętrzu zbyt mocno nagrzać. Zimą też nie jest gorzej - wnętrze szybko sie nagrzewa a dodatkowo podgrzewane fotele i tylnia kanapa też nie da Ci zmarznąć
~Łukasz M...
Sedan 728 i 193KM 142kW
Ogrzewanie bardzo dobre, klimatyzacja potrzebuje trochę czasu by wystudzić nagrzane wnętrze ale po paru km jest już zimno, efektu parowania szyb praktycznie nie ma ale to pewnie z powodu podwójnych atermicznych szyb
~Daro
Sedan 728 i 193KM 142kW
Ogrzewanie i klima jest super bo cały rok mam ustawione na 21\'C i automatyka robi wszystko świetnie poza jednym BARDZO PARUJĄ SZYBY w deszczu i to nie tylko w mojej bmwuszce bo kupli to samo, nawet jak wymieni się filtry kabinowe
~SPiDi
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
REWELACJA. Szybko się nagrzewa, szyby rozmrożone praktycznie pi kilku minutach od odpalenia auta. Klimatyzacji jeszcze nie miałem okazji sprawdzić porządnie, ale jak na moje kilku dniowe testowanie jest na prawdę przyzwoita.
~bonopingwin www.bmw7.pl
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
3 X klimatronic, wszystko ogrzewane łącznie z kołem kierownicy. Automatycznie włączający się wewnętrzny obieg powietrza (zależy od zanieczyszczenia na zewnątrz). Klimatronic działa łagodnie bez gwałtownych zmian pracy nawiewu
~tomcad
Sedan 728 i 193KM 142kW
Wentylacja i klima pracuja ok. Ale jak dla mnie jak na takie auto to szum nawiewu na 2-ce jest juz za bardzo slyszalny, a nie mowie juz o 3,4,5. W samochodzie cisza, a nawiew wszystko psuje, trzeba jezdzic max na 2.
~Greetings
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Silnik szybko się rozgrzewa więc zimą szybko robi się ciepło. Świeżo nabita klima ma niesamowitą siłę chłodzącą. Z auta stojącego na słońcu latem szybko robi w środku przyjemne 20 stopni.
~Al.
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Zimą bardzo szybko się nagrzewa, latem klimatyzacja szybko chłodzi - z rozgrzanego auta nawet w 30 sekund zrobi chłodne pomieszczenie. Klimatronik sprawuje się dość dobrze ale mogłoby być lepiej moim zdaniem.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 7 E38
7,7
12,9
14,2
~shebi
Sedan 740 i B40/2 286KM 210kW
kabinowe filtry weglowe.... w miescie takim jak warszawa w ogole nie czuc smrodu ulicy, automatyczne przelaczanie na obieg wewnetrzny przy wykryciu smrodu na zewnatrz.... o czym tu jescze pisac