Lista ocen BMW Seria 7 (479)

~kolas
Sedan 730 i 188KM 138kW
Autko doskonałe dla takiego wielkiego człowieka jak ja,ludzie mi mówią że pasuje mi do twarzy to auto :P
~Daro
Sedan 728 i 193KM 142kW
BMW \"radość z jazdy\" no po prostu tak jest. W tym samochodzie mamy chyba wszystkie bajery jakie cieszą,automat, konkretny silnik, lampki (11szt. jak otworzy się drzwi a ile jest wszystkich to ciężko zliczyć), schowki, klimy, skóra czy podgrzewane fotele itd. TYLKO DLACZEGO TRZEBA TANKOWAĆ PO PRAWIE 6zł za litr.
~kubas82
Sedan 735 i 211KM 155kW
Jak to mowia BMW serii 7 psuja sie tylko raz... Kto wie moze trafi to na mnie. Oznacza to ze wtedy trzeba bedzie wylozyc niezle pieniadze na wszystkie naprawy jakie sie zbiora. Poza czesciami ktore zuzywaja sie naturalnie oraz laniem benzyny/gazu nie wkładam w niego pieniędzy. Oczywiście należy odszukac naprawde zadbany egzemplarz
~fastg@wp.pl
Sedan 730 i 218KM 160kW
Silnik ma te 220KM ale do dynamicznej jazdy potrzebuje wysokich obrotów(powyżej 3500-4000kRPM),mimo ,iz moment obrotowy jest spory to jednak masa auta skutecznie go wykożystuje.Generalnie jeśli ktoś nie ma zacięcia kierowcy rajdowego to 3.0 V8 jest wystarczające :) (Silnik)
~SPiDi
Sedan 740 i B40/1 286KM 210kW
Silniczek na prawdę dynamiczny i elastyczny. Piękne brzmienie V8, która jest słyszalna dopiero po uchyleniu szyberdachu, bądź okna. Polecam na prawdę 4 litrową jednostkę lub jej następce 4.4 litra, bo silnik ten łączy oszczędność (jeżeli 15 litrów BP po mieście można nazwać oszczędnością) oraz przyzwoite osiągi i dynamike. (Silnik)
~spokojny kierowca bmw 730
Sedan 730 i 188KM 138kW
W zimę zmieniłem mu termostat bo słabo się nagrzewał i więcej palił-wymiana prosta łatwa i przyjemna[dobre dojście]trzeba tylko umieć odpowietrzyć układ,poza tym ciągle bez problemów,nie bierze oleju ,zawsze odpala mróz czy nie mróz,pięknie pracuje i cały czas ma power. (Silnik)
~523adrian
BMW Seria 7 F01
Sedan 740d 306KM 225kW
Świetnie wykonane auto, jednak dziwią mnie czasami dzwięki od plastików z deski rozdzielczej przy większych nierównościach.
~Słowik
Sedan 730 i V8 218KM 160kW
Jeżdziłem w życiu autami różnych marek, ale zawsze najbardziej pasowało mi BMW, kto jeżdził ten wie o czym mówię.Ciężko dziś dostać ładna E32, większość jest w opłakanym stanie, ja szukałem ponad miesiąc, ale kupiłem auto w super stanie z oryginalnym lakierem nie wymagające wkładu finansowego i jestem bardzo zadowolony.
~lisulodz@poczta.onet.pl
Sedan 735 i 211KM 155kW
Można się czepiać nierównej pracy na wolnych obrotach na gazie, ale tak niestety musi być. Poza tym prawie 300000 km na liczniku i ma mu się na życie, a nawet powiedziałbym że sprawuje się świetnie i jest całkiem dynamiczny. (Silnik)
Dziennik kosztów dla BMW Seria 7
7,7
12,2
15,5
~bartek
Sedan 730 i 188KM 138kW
uważam, że to jest jedno z najlepszych aut jakie powstały w fabryce BMW i naprawdę ejst godne polecenia.
BMW Seria 7