Oceny BMW X1 F48 Crossover

Najnowsze oceny BMW X1 F48 Crossover

~Rafał
Crossover sDrive20i 192KM 141kW
BMW X1 F48
Użytkuję ten samochód od niecałych 3 miesięcy. Póki co, nie mam się do czego przyczepić. Małe sprostowanie. Skrzynia biegów jest 7 stopniowa, dwu-sprzęgłowa. 8 stopniowa występuje w odmianie xDrive a ja mam sDrive z napędem na przednią oś. Samochód jest bardzo dynamiczny, już w trybie comfort, którego używam praktycznie przez cały czas. W trybie sport można się trochę pobawić. Reakcja na gaz jest wyraźnie odczuwalna. Auto świetnie trzyma się...
~Krzysiek
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
BMW X1 F48
Generalna ocena samochodu jest 4+. Mimo bardzo dużych wad, które się pojawiły w tym egzemplarzu. Pozytywnie zaskakuje świetna skrzynia biegów oraz bardzo dobrze działający Xdrive. W tym modelu stale jest włączony napęd na przód, przy ruszaniu włącza się napęd na tył oraz oczywiście przy ekstremalnych sytuacjach typu ślisko uślizg zima śnieg oblodzenie. Bardzo zadziwiają mnie interwały wymiany oleju, BMW zaleca wymiany w tej chwili oleju w...
~Waldek
Crossover xDrive25d 231KM 170kW
BMW X1 F48
Jest super ale nie idealnie. Mogli by dać trochę więcej za tą cenę. Fotele są za ciasne jak dla mnie, oraz jest głośno przy wyższych prędkościach. I ma mułowaty start tak do 15kmh. Za to fajnie się prowadzi nie tylko po asfalcie - nie boi się lekkiego off road (sprawdzone). Jego praktyczność i funkcjonalność jest super, na domiar tego daje frajdę z jazdy jak na SUW. Lubię te auto, nie żałuje zakupu choć był trochę za drogi.
~labrador11
Crossover sDrive 18i 140KM 103kW
BMW X1 F48
Świetne zwinne autko, budzący respekt wygląd, komfortowa jazda. Wysokiej jakości materiały wnętrza. Jedynie niezawodność układu elektronicznego budzi niesmak w nowym aucie premium.
~Jaro
Crossover sDrive18d 150KM 110kW
BMW X1 F48
idealne auto zwłaszcza dla kobiet ale facet też się odnajdzie - kwestia foteli
~Henryk
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
BMW X1 F48
Składa się na to 5 usterek w ciągu niecałych 5 lat. Trochę za dużo jak na auto tej klasy i prestiżowej marki. BMW schodzi na psy.
~Olo
BMW X1 F48
Dynamiczne, lekko nerwowe w prowadzeniu. Wąskie siedziska foteli (pakiet M sport). Do 200 km/h chętnie przyspiesza.
~Niebezpieczny
BMW X1 F48
Autem w ciągu roku zrobiłem 50 000 km i uważam że jest to świetne auto choć nieco ciasne. Z drugiej strony jak na te klasę to jest chyba największe wśród konkurencji.
~Matematicus
BMW X1 F48
Mocne przestronne auto,ładny wygląd,dobra ergonomia
~Boguslaw
BMW X1 F48 Crossover