Oceny BMW X1 F48 Crossover

Najnowsze oceny BMW X1 F48 Crossover

~Rafał
Crossover sDrive20i 192KM 141kW
BMW X1 F48
Użytkuję ten samochód od niecałych 3 miesięcy. Póki co, nie mam się do czego przyczepić. Małe sprostowanie. Skrzynia biegów jest 7 stopniowa, dwu-sprzęgłowa. 8 stopniowa występuje w odmianie xDrive a ja mam sDrive z napędem na przednią oś. Samochód jest bardzo dynamiczny, już w trybie comfort, którego używam praktycznie przez cały czas. W trybie sport można się trochę pobawić. Reakcja na gaz jest wyraźnie odczuwalna. Auto świetnie trzyma się...
~Waldek
Crossover xDrive25d 231KM 170kW
BMW X1 F48
Jest super ale nie idealnie. Mogli by dać trochę więcej za tą cenę. Fotele są za ciasne jak dla mnie, oraz jest głośno przy wyższych prędkościach. I ma mułowaty start tak do 15kmh. Za to fajnie się prowadzi nie tylko po asfalcie - nie boi się lekkiego off road (sprawdzone). Jego praktyczność i funkcjonalność jest super, na domiar tego daje frajdę z jazdy jak na SUW. Lubię te auto, nie żałuje zakupu choć był trochę za drogi.
~Niebezpieczny
Crossover xDrive25i 231KM 170kW
BMW X1 F48
Autem w ciągu roku zrobiłem 50 000 km i uważam że jest to świetne auto choć nieco ciasne. Z drugiej strony jak na te klasę to jest chyba największe wśród konkurencji.
~Matematicus
Crossover xDrive25i 231KM 170kW
BMW X1 F48
Mocne przestronne auto,ładny wygląd,dobra ergonomia
~Arkadiusz
Crossover sDrive 18i 140KM 103kW
BMW X1 F48
mało pali, trasa bez szaleństwa 5,2l a miast+trasa 7,5l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Bartosz
Crossover sDrive 18i 140KM 103kW
~Witek
Crossover xDrive20i 192KM 141kW
BMW X1 F48
Twarde opony runflat, ale świetne do szybszej jazdy (Układ jezdny)
BMW X1 F48 Crossover