Lista ocen BMW X3 F25 SUV (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Bardzo dobra wentylacja wnętrza, odparowuje bez klimatyzacji. Klimatyzacja najmniej przeziębiająca z dotychczasowych moich samochodów. Bałem się ogrzewania przy dieslu, ale okazało się że szybko się nagrzewa w zimie (ma chyba dodatkowe dogrzewanie elektryczne). Przy temp poniżej minus 10 w zimie, na trasie jakby nie wyrabiało ogrzewanie - albo ciepło na nogi albo na środek. Za duża sprawność silnika ?
~Michał
SUV 2.0 20i 184KM 135kW
Ten silnik ma dodatkową nagrzewnicę zimową, to była dla mnie super niespodzianka. Nagrzewnica + benzynowy silnik = tak szybko ciepło, że byłem zszokowany. Bardzo fajna klimatyzacja nowej generacji. Schładza efektywnie, ale jakoś tak łagodnie. Koniec z bólem gardła latem.
~XXL
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Wnętrze nagrzewa się szybko i wydajnie. Klima dwustrefowa z funkcją szybkiego schłodzenia wnętrza - niesamowita ulga, gdy się wsiądzie po dłuższym postoju na słońcu. Sprawny nawiew na przednią szybę - bardzo szybko usuwa parę (szczególnie po włączeniu klimy).
~Krzysztof2137
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Jest, działa, funkcjonuje. Klimatyzacja jest wydajna, ogrzewanie również. Podgrzewanie foteli działa aż za dobrze, moim zdaniem ustawienie maksymalne (3) nadaje się tylko do smażenia jajek. Swoich też, jeśli ktoś za długo sobie z tym pojeździ.
~Rogalik
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Jest OK. Szybko się nagrzewa i szybko chłodzi. Dużo możliwości ustawienia. 3/5 bo kolejne BMW po E90 i znów objawy buczenia wentylatora. Naprawa nie jest skomplikowana czy droga, ale póki się tego nie zrobi, to momentami denerwuje.
~Witomir
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Bez zastrzeżeń, nie przeziębiam się tak szybko jak w innych autach. Ogrzewanie działa bardzo szybko,myślę że ma elektryczne dogrzewanie chociaż producent się tym nie chwali.
~croft
SUV 2.0 20d 184KM 135kW
Klima i sezon letni - bez zarzutu. Trochę gorzej w zimie - czyli szybie grzanie (nagrzanie kabiny)- trzeba trochę cierpliwości i jedynie podgrzewanie siedzeń umili oczekiwanie.
~Mario
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Ma nawet czujnik co2 i potrafi sam otworzyć szybę gdy stężenie wzrośnie 2x zdażyło się mi na postoju z zapalonym silnikiem i psami w aucie
~NiemoG
SUV 3.0 35i 306KM 225kW
Wysoki poziom - klasa, biorac pod uwage inne smrody na drodze i smogi w miastach czesto jezdze na zamknietym ukladzie a filtry trzeba wymieniac i tyle.

Usterki BMW X3 F25

BMW X3 F25 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
SUV 2.0 28i 245KM 180kW
W lecie przy ok. 30 stopniach nawet nie męczy się za bardzo. Bardzo szybko zaczyna działać ogrzewanie siedzeń, co jest dużym plusem.
BMW X3 F25 SUV