Ocena kierowcy - BMW X5 E53

ivo, 18 lat temu
Silnik 4.4i 286KM 210kW
Rok produkcji 2000
BMW X5 E53 4.4i 286KM 210kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Ogolna moja ocena jest -bdb. Samochod nie jest tani ani w zakupie ani w utrzymaniu, ale dostajemy za to duzy, luksusowy pojazd rodzinny o sportowych wlasciwosciach do ktorych przyzwyczaila nas juz marka BMW.
silnik jest swietny, ciagnie jak szalony u ten pomruk V8 syatem audio zbedny
raczej ok nie zaobserwowalem zadnych niedociagniec a i pobawic sie mozna szkoda tylko ze nie manualna :(
perelka BMW, jak liczysz na mile kolysanie to sie przeliczysz - jest twardo, precyzyjnie i sportowo
bez zastrzezen
te modele to jeszcze byl standard dla BMW wszystko tam gdzie byc powinno niestety juz nie dzisiaj i ja rowniesz kubek trzymam w tylnym cupholderze
nie sprawia problemow choc przyznam ze na poczatku byle troche zamieszany z ustawieniem odpowiedniej temp. gdyz ustawwienia z automatycznej klimatyzacji braly w leb po pokreceniu malego kuleczka na konsoli srodkowej??? do dzisiaj nie wiem jaki jest cel tego pokretla?
za kierownica swietnie, fotele mogly by bardziej trzymac bo skora i zakrety nie ida w parze. Poza tym z tylu jest dosc ciasno, ale nie wiem czy to wada, u konkurencji nie siedzialem
raczej ok pomruk silnika jak najbardziej przyjemny :)
Wydaje mi sie ze ekonomicznosc przy tego typu pojazdach w ogole nie powinna byc brana pod uwage, bo jak 2 tony zelastwa i 300 KM ma byc ekonomiczne? Dla ciekawskich jazda emeryta to okolo 15l/100km, jak zechcemy sie zabawic to 20-25l/100km nie powinno byc zaskoczeniem
w latach debiutu nie do pobicia, dzis juz troche przestarzaly, konkurencja poszla na przod i za te same i nie male pieniadze oferuje "cos" wiecej. Chyba ostani model prawdziwego,poczciwego BMW. Czekamy z "obawa" na nastepce, oby nie kolejnego dziwolaga. . .
i tu wszystko sie konczy, glowna przyczyna to userki w elektronice drobne ale meczace i nie do wyelimiowania, jak cos sie zepsuje to po naprawie i tak masz swiadomosc ze jest to chwilowe. Zawieszenie nie wytzymuje dziur, nasze drogi to nie niemieckie autostrady
jak na razie spokuj - nie liczac zawieszeni ktore zostalo juz dawno wymienione ale co sie dziwic na tych drogach to i hummer polegl
BMW X5 E53