Lista ocen BMW X6 E71 (36)

3,8
~Kali64
Crossover xDrive35i 306KM 225kW
Dobra dynamika, drobne usterki psują obraz całości
~bmwx6
Crossover Facelifting xDrive30d 245KM 180kW
Bardzo dobre prowadzenie ,świetny silnik oraz automatyczna skrzynia która zmienia biegi błyskawicznie , super napęd 4x4.
3,5
~k.j@ikonos.pl
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Głośna praca opon letnich z którymi auto zostało zakupione (buczenie) w zakresie prędkości 50 – 70 km/h. Co ciekawe, zimowe opony (niezakupione w BMW) pracują dużo ciszej we wszystkich zakresach prędkości. Autoryzowany serwis zalecił mi wymianę opon na nowe, bo według nich niektóre modele X6 mają taką przypadłość. (Wyciszenie)
3,3
~samuraj
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Drażni mnie bezwładność silnika przy nagłym wciśnięciu pedału gazu -redukuje biegi i nastepuje 1-2 sekund zawahania (Silnik)
~gool
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Swietny samochod , laczy w sobie wiele cech ktore przynajmniej dla mnie sa niezwykle wazne -np doskonaly silnik, przeniesnienie napedu -wzorcowe/wczesniej jezdzilem audi/,wysoko zawieszony, naped 4X4 Wbrew opinii niektorych dziennikarzy sporo miejsca z tylu/chyba ze masz w rodzinie wielkoludow/, mnostwo miejsca z przodu. Zawieszenie - sprezyste ale komfortowe, przechyly - nieodczuwalne.Mam to auto na "normalnych oponach" tj 255/55-19'Podobno...
~manek
Crossover xDrive50i 407KM 299kW
niesamowite właściwości jezdne, bezpieczeństwo i pewnośc siebie na drodze to nieocenione wartości.
~bart g
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Mam jedynie zastrzezenia do trybu Drive, jeszcze sie dobrze nie rozumiemy, jednak manual dziala swietnie. (Skrzynia biegów)
~Adam J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Auto idealne do robienia bujanki po mieście. X6 to jest to. Mam wrażenie, że ludzie zjezdzaja z drogi. Wcześniej jeździełm dieslami 2.0 kręconymi na ponad 200 koni, ale to nie było to. Ten silnik 3.0 diesel 245 KM jedzie kapitalnie. Mocy nie brakuje w żadnym zakresie obrotów. W jeździe miejskiej ścigając się z osobówką ma się wrażenie, że jedzie się mniejszym autem. Przyśpieszenie też jest dobre.
~Bartek
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Oczywiście auto warte swojej ceny , w środku materiały z najwyższej półki , bardzo dobre prowadzenie , zawieszenie świetne na polskie drogi , ma wiele bajerów w środku co daje frajde z ich używania , z zewnątrz auto świetnie wygląda i przykuwa uwage , nawet jak jade nim na myjnie to ciesze się jak dziecko:) wprawdzie to auto mojego ojca ale często go używam i jest rewelacyjne.
2,6
~Kyza
Crossover xDrive35i 306KM 225kW
Straszliwie drogi gadżet, przesycony bezużyteczną elektroniką, kamerami, komputerem z menu nie do opanowania. Jak wychodzę z tego cuda to boli głowa. No i z rury brzmi jak stary trabant. Napęd 4x4 wcale nie znaczy że wykopie się z zaspy jak terenówka raczej kręci kółkami, które są w powietrzu. Ogólnie jam masz inny samochód to można to kupić i postawić do garażu fajnie wygląda.