Lista ocen BMW X6 E71 (36)

~Andrzej
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Auto bardzo ładne. Wyróżnia się z tłumu. Obecnie jest coraz więcej aut typu suv coupe. To jest pierwsze i jest najładniejsze. Ale to moja opinia. Tak samo uważam, iż pierwszy CLS jest najładniejszym autem typu sedan-coupe.
~Fan BMW
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Jest to moja druga X6, rok 2010 polift. Wcześniej miałem E71 z silnikiem bi turbo 280 KM z 2008 roku. I nie wiem czy kwestia egzemplarza, bo tą poliftową teoretycznie słabszą 245 km jeździ mi się dużo lepiej. Mniejsze spalanie. I jeżdzę już prawie 3 rok i nie czułem potrzeby chipowania silnika. Tą przedliftową bi turbo miałem po chipie na ponad 300 KM, ale jeździło się odczuwalnie gorzej. Z tej obecnej 245 konej jestem bardziej zadowolony.
~Radek J.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
BMW X6 E71 zakupiłem jako 4 latka z przebiegiem 70 tys. km. Ja w 7 lat zrobiłem 110 tys. Z auta jestem mega zadowolony. Do X6 przesiadałem się z nowego passata B7 silnik 2.0 TSI 211 KM z manualną skrzynią. Passat był mega wygodny i nie miał żadnej awarii i nie brał oleju wbrew powielany opiniom na forach przez zakupem. Ale po zmianie passata na X6 poczułem co to komfort podróżowania. Auto jest pod każdym kątem lepsze od passata. Chyba...
~Piotr K.
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Najładniejszy auto typu sav czyli suv coupe na rynku. Idealne proporcje nadwozia. Zaczynam rozglądać się za nową X6, tylko przeraża mnie cena dobrze skonfigurowanego auta. Za obecną generację w 3.0d trzeba zapłacić ok. 450 tys. zł. Za E71 płaciłem w 2010 roku niecałe 350 tys. zł.
~Tomek2104
Crossover xDrive 30d 245KM 180kW
Auto posiadam od nowości. Zero problemów. Na początku br. przy przebiegu 220 tys. km wymieniłem rozrząd. Nie było go słychać, ale mechanik zalecił, że można. Więc wymieniłem, bo auto będzie na sprzedaż. Może kupujący nie będzie marudził Panie rozrząd niewymieniony, itd. Raz wymieniałem tarcze oraz sterownika świeć żarowych. Jedno z lepszych aut, które miałem. Porównując do X5 auto jest niżej osadzone i szersze, co przekłada się na lepsze...
~Pas
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Jeżdzę tym autem piec lat i mimo pewnych zastrzeżeń nadal go lubię.NIe jest mocno eksploatowany i mimo upływu czasu oraz przebiegu zachowuje dobrze swieżość.Irytujace drobneniedomagania trzaski w kabinie(gaśnica) awarie kabla do kamery cofania dwukrotnie,wlewanie sie wody do bagażnika przy jego otwieraniu.bez poważniejszych napraw.
2,9
~Derenko
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Ogólnie nie jestem zadowolony. Prestiż na siłę: ani w teren, ani prawdziwa limuzyna. Kolejne dziwne auto, które nie wiadomo do czego ma być.
~Piotr
Crossover xDrive40d 306KM 225kW
Następny mój samochód bedzie rownierz X6 tym razem F16 nie chce innego samochodu
~arkadiusz walenty
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
myślę że dobre 5 z małym minusem Jednak reszta świata jest już b blisko Jak nie zmieni się polityka cenowa Czar BMW pryśnie .
~Thratuss
Crossover xDrive30d 235KM 173kW
Bardzo dobry silnik. Na początku miałem pewne obawy jest to w końcu najmniejsza jednostka napędowa w dieslu ale po pierwszej dalszej trasie moje obawy zostały rozwiane. (Silnik)