Oceny Chevrolet Camaro V Coupe

Najnowsze oceny Chevrolet Camaro V Coupe

~Przemek
Coupe 6.2L V8 432KM 318kW
Chevrolet Camaro V
To motoryzacyjna fascynacja od pierwszego wejrzenia, a prawdziwa miłość od drugiego (czyli opanowania delikatnej różnicy między napędem na przód i na tył). Dla mnie Camaro ucieleśnia najwyższy stopień ewolucji samochodu z silnikiem benzynowym - nie dziwię się, że teraz po drogach zaczynają poruszać się dziwactwa na elektrony albo wodór - nigdy w historii wszechświata nie zostanie wyprodukowane nic wspanialszego i napędzanego przy pomocy...
3,3
~Gryps
Chevrolet Camaro V
Swietny samochod na weekendowe wypady po dobrych drogach przy dobrej pogodzie wiec bedzie rzadko spotykane w Polsce. Zastanawialem sie nad sprowadzeniem do Polski ale to by bylo lekkie szalenstwo:) Wyglad przebija wszystkie dotychczasowe osiagniecia design\'erskie jakie mialem okazje podziwiac. Ciezej sie oddycha na jego widok i dlugo jeszcze tak bedzie. Polecam szalonym, odradzam racjonalnym.
~Slawek
Chevrolet Camaro V
chyba go nigdy nie sprzedam ,to najdoskonalszy samochód jaki mam drugi potęzny SUV ,ale odkąd tego mam tamten stoi w garażu,auto tylko dla facetów, kobieta po prostu w nim nie pasuje ,Porsche ,czy BMW,czy Mustang ,po prostu się umywa!
~Michał GG
Chevrolet Camaro V
Samochód został kupiony z myślą \"przynoszenia frajdy z jazdy\" i ... wzbudzenia zazdrości u sąsiada, który jeździ BMW 640.
~Maro Camaro
Chevrolet Camaro V
Dla kierowcy całkiem nie żle.Tył daje radę ale na krótkie trasy... (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Ymciu
~maniek