Lista ocen Chevrolet Captiva II SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW 2011-2012 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Samochód znakomicie radzi sobie w terenie i na śniegu. Odbyłem kilka jazd próbnych różnymi, znacznie droższymi SUV-ami ale żaden z nich nie dorównywał Captivi możliwościami terenowymi, jezdnymi i wyciszeniem, a o komforcie jazdy nie wspomnę. Autko posiada niestety parę wad. Po pierwsze ekonomiczność a właściwie paliwożerność 12l/100 to niezły wynik przy normalnej jeździe. Po drugie zwrotność - duży promień skrętu przeszkadza w manewrach....
~ahd
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Po 150 konnym passacie, nie ma się czego czepiać. Brakuje tylko trochę turbiny, ale i tak przyzwoicie rozpędza 2T SUV\'a. Moje obawy były największe przed zakupem właśnie jeżeli chodzi o silnik - żaden z dealerów na Śląsku nie posiada tego samochodu do jazd testowych. Byłem wręcz załamany, a tu bardzo miła niespodzianka - silnik rewela.
~luke
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Trochę rozczarowuje... Cichy, ale bez redukcji wyprzedzanie jest mocno ryzykowne. Lubi wysokie obroty- typowy azjata...Moja ocena może być zaburzona turbo benzyną 210KM którą też jeżdżę oraz 1.9 TDI 143 KM którym wcześniej jeździłem.
~Max
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Nie było awarii przez cały okres użytkowania, moc wystarczająca do jazdy z całą rodziną aby bezpiecznie wyprzedzać i komfortowo jechać.
~GR8
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Niesamowicie elastyczna jednostka przy tym bardzo dynamiczna.
~fb.corp
SUV 2.4 DOHC 167KM 123kW
Cichy ,elastyczny i w ogóle wygląda tak niepozornie :)
~OjciecDyrektor
mocny i cichy