Lista ocen Chevrolet Cruze Kombi (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz11
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Biorąc pod uwagę wiek auta jak i niewielki przebieg na razie doskonale ponieważ wszystko chodzi jak w zegarku. Chevrolet daje 3 lata gwarancji więc chyba nie będzie większych problemów. Po kilku rozmowach z bardziej doświadczonymi użytkownikami Cruze'ów jestem optymistycznie nastawiony ponieważ nie zgłaszali oni większych usterek czy awarii.
~meczek
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Posiadam system "my link" (wbudowane radio, telefon, video, bluetooth). Irytuje fakt, że podczas rozmowy telefonicznej przez zestaw głośnomówiący, przy zgubieniu sygnału (częsty fakt podczas jazdy) system się zawiesza aż do restartu silnika. mam nadzieję, że update oprogramowania to zmieni.
~Patrick
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Elektronika, drobiazgi w sumie w tak krótkim czasie w jakim użytkuję ten samochód nic się nie przydarzyło i odpukać liczę że nic się nie przydarzy.
~Leszek - ZS KRK
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Na razie brak (poza jednym incydentem z chwilowym niedomaganiem elektrycznego otwierania bagażnika - po paru godzinach ustąpiło i wszystko działa).
~qualaleppa
Kombi 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jak na razie brak spostrzeżeń. Nadmiernie często włącza się tylko oczyszczanie filtra DPF, ale może to choroba wieku dziecięcego.
~kenet
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Na razie brak mały przebieg gwarancja żadnych akcji serwisowych dla tego modelu
~osa_twist
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Znaczek Chevroleta odpadł po zamknięciu klapy silnika.
~Rafał
Na razie odpukać - nic.