Lista ocen Chevrolet Cruze Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW 2012-2014 (6) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~Łukasz11
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
No i dotarliśmy do najmniej przez chyba wszystkich lubianej części związanej z użytkowaniem naszych ulubieńców - spalanie. No cóż coś za coś. Jeżeli ktoś umie posługiwać się pedałem gazu w sposób subtelny i należy do miłośników eko-drive'ingu to to auto mu się spodoba. Jeżeli nie traktujemy pedału gazu zbyt brutalnie auto odwdzięczy się (sam nie wierzyłem) ok. 8l/100 km w mieście. myślę, że to całkiem niezły wynik jeżeli weźmiemy pod uwagę, że...
~Patrick
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Ceny zakupu są bardzo akceptowalne za to co auto oferuje. Wyposażenie, rocznik, przebieg, miejsce bagażowe, wszystko to ciężko znaleźć w innym aucie za podobną cenę. Wszystkie cześci pochodzą od Opla Astry J więc nie są one drogie w serwisowaniu a dostęp do nich jest bardzo łatwy. Jedynie w razie stłuczki może być z czasem problem bo auto nie jest już produkowane, a marka wycofana z Polski przez co może być ciężko z częściami.
~meczek
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Jak na tak spory samochód spalanie na przyzwoitym poziomie. Jestem przed 1-wszym serwisem gwarancyjnym, koszt 450 zł z olejem i filtrami to chyba nie dużo. Zobaczymy co będzie za parę lat. Silnik, zawieszenie i wiele innych elementów pochodzi z Opla Astry J więc przypuszczam, że częsci nie będą drogie.
~Rafał
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Wszystko zależy jaką kto ma nogę. Samochód potrafi wypić i okolo 9l/100km ale i potrafi spalić okolo 6.5l/ 100km przy spokojnej jeździe w trasie.
~osa_twist
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Spalania bez szału. 10l. w mieście 7.5l na trasie. Można wybaczyć z racji dynamicznego silnika. Raz wymieniane lampy przednie
~Marcin
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Części łatwo dostępne i przystępne cenowo. Spalanie na niskim poziomie.
Chevrolet Cruze Kombi