Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

3,6
~Łukasz
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
cena 58 klockow = 6 poduszek TC , abs , czujniki zapiecia pasow czujniki dachowania . ładne wykonanie nic nie skrzypi bagaznik 450 litrow pełnowymiarowe kolo zapasowe mozliwosc LPg
~Grzegorz
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Jak jest zimny to ciężej wchodzi jedynka,ale poza tym jest super. (Skrzynia biegów)
~adamu
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
No cóż, w porównaniu do Astry do kiepścizna. Do tyłu kicha i przednie mocno pochylone słpuki sporo zasłaniają. (Widoczność)
~KonradO
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Pozytywnie ale jeszcze za mało kilometrów przejechanych by chwalić to autko na 100%.
~krzysztof
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Blacha odziedziczona po Daewoo Nubira (orzeczenie Serwisantów-Techników). Lakier cienki i podatny na rysy i zadrapania. A to może skutkować ogniskami rdzy już niebawem. Blacha drzwi przy polerowaniu ręcznym wgina, co jest dziwne i zastanawiające. I niestety trzeba będzie przyznać się, że co tanie i atrakcyjne cenowo - nie znaczy dobre. Po gwarancji polecam zabezpieczenie podwozia. Karoseria musi być zadbana bo inaczej za dwa trzy lata... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~pawelwaw84
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Powiem szczerze, że liczyłem na niższe spalanie, ale zapewne wina w tym przesiadki z Diesla. W trasie spalanie jest przyzwoite, przy normalnej jeździe wychodzi mi około 6,2-6,3l/100km, jednak w zakorkowanej Warszawie zejście poniżej 9l/100km jest wg mnie niemożliwe. Przy normalnej jeździe i od czasu do czasu mocniejszym przyspieszeniu wychodzi właściwie 10l/100km. Dynamika dobra, ale na kolana nie powala. Trochę brakuje mi mocniejszego kopa... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~jeremino
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
silnik ok, powyżej 3,5 tys obrotu wyprzedza się już dynamicznie (Silnik)
~jimi
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Przy większych prędkościach , trochę głośna praca . (Silnik)
~mrmagoo82
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za tą cenę w tej klasie auto jest naprawdę dobre. Ma swoje mankamenty, bywa głośne i ślinik rozkręca się dopiero przy 3tyś obrotów.

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~wq
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
w razie problemów zmienić filtr kabinowy ,najlepiej 2 razy w roku (Wentylacja i ogrzewanie)