Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

3,1
~Artur
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Samochód kupiłem od znajomego. Miał 4 lata 84 tyś przebiegu. Samochód wg. mnie bardzo przyjemy dla oka i to dla mnie jedynu plus. Więcej wymagam od tej klasy samochodu. Widać tanie koreańskie wykonanie. Plusem jest również jazda na LPG - oszczędna. REASUMUJĄC NIEMIŁE ZASKOCZENIE. Wady "wrodzone" samochodu: 1. Uszkodzona klapka mieszania powietrza w nagrzewnicy - aby naprawić trzeba rozebrać cały przód wewnątrz. Części brak - koszt 2600...
4,1
~R2p
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Moje autko to Lt. Navi odblokowane nie zintegrowane z systemem samochodu przez co mozna dograć mape wersje na androida lub windows ce podgrzewane fotele mocno grzeja na plus 3 stopnie regulacji ,szyby elektr przod tyl bez problemu Silnik praca wzorowa cicho rownie pracuje raczej spokojny choć wczesniej mialem v6 wiec troche roznicy w mocy jest ale bez tragedi nalezy zwrócić uwage nie każdy nadaje sie do gazu są wyposaożone w glowice kl7...
~Tomasz
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo dobry samochod za rozsadne pieniadze. Mocno spokrewniony z oplem astra - wiele czesci pasuje od astry g. Pod wieloma wzgledami znacznie lepszy niz moj poprzedni samochod - bmw e46 2,2l benzyna.
~Maks
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
dynamiczne autko, oszczędne, wygodne, dobrze się prowadzi.
4,1
~Sbartu
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
silnik 1.8 jest wystarczajacy dla przecietnego kierowcy, w polaczeniu z lpg tworzy udany duet, nie pogarsza osiagow a oszczednosci sa widoczne. jesli ktos szuka dynamiki i nie bedzie nim jezdzil wylacznie po miescie proponuje diesle (Silnik)
~krzysztof.lebski@interia.pl
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO KTÓRĄKOLWIEK Z TYCH USTEREK BARDZO PROSZĘ O PRZESYŁANIE NA MOJĄ POCZTĘ OPISU WRAZ Z NUMEREM VIN AUTA.PRZEŚLE WSZYSTKIE UWAGI DO CHEVROLET POLSKA I MOŻE COŚ Z TYM ZROBIĄ.WŁAŚNIE WALCZĘ O NOWĄ KIEROWNICĘ I BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA INFORMACJE krzysztof.lebski@interia.pl lub 501-284-125 po 17h
~Lech
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Wszystko super, tylko zawieszenie mogłoby być trochę cichsze, więcej nie ma się do czego przyczepić, a jestem wybrednym, wieloletnim kierowcą.
~Stefan
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Gdyby auto było Oplem Cruze byłoby lepiej postrzegane. Znaczek czyni cuda. Duży wygodny z kopem.
~MARCO
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
BYLOBY DOSKONALE GDYBY NIE BYLO TYCH WKURZAJACYCH USTEREK. NO COZ TO TYLKO AUTO.
~Koko
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Dobry pojemny samochod w rozsadnej cenie. Moze nie ma jakosci plastikow premium ale mi to nie przeszkadza. Swietnie wyglada i dobrze jezdzi.