Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

~Krzysiek
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak za takie pieniądze i z taim wyposażeniem( wersja LT+ z nawigacją ) z 3 letnią gwarancją lepszego samochodu na rynku nie znajdziemy
~Sławek
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Przyspieszenie bardzo dobre, cichy, bardzo dobra elastyczność. (Silnik)
2,5
~stefan
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
gdyby ktoś mnie uprzedził że będzie waliło zawieszenie po niecałym roku i 15.000 km nie zdecydowałbym się na zakup
~Lukasz
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Cena/Jakość nie ma na rynku drugiego takiego, a wierzcie mi rozglądałem się dość długo.
~Arturro
Hatchback 5d 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Niestety, za cenę 52000 PLN nie ma pojazdów o podobnym wyposażeniu, komforcie podróżowania i estetyce wnętrza i nadwozia
~gumo87
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto bardzo dobrze wykonane, az się zdziwiłem, dobre spasowanie elementów, design powalił mnie.
~ADAMG
Kombi 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Za całokształt daję ocenę dobrą. Gdyby nie to spalanie to pewnie byłoby doskonale bo za taką cenę nie dostaniesz nigdzie wbudowanej nawigacji i kamery cofania ;)Materiały użyte do wykończenia wnętrza też nie są najgorszej jakości nawet powiem że bardzo miło się zaskoczyłem.
~Paweł
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
silnik 124 konny jest wystarczający do normalnej jazdy i to także po autostradach. Jak na tak duże auto zaspakaja się stosunkowo niewielkim apetytem na paliwo. (Silnik)
2,7
~derek37
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Zużycie paliwa takie jak we wszelkich publikacjach dla silnika 1.6 w mieście ok 9 litrów a co do cyklu mieszanego i pozamiejskiego trzeba doliczyć ok. litr na każde 100 km. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz Narczyk
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Auto dobrze wyposażone z dobrych materiałów co do wartości