Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

4,1
~Janusz
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Musze dodac, że nie należe do tych zbyt szybko ulegaja ekscytacji
3,7
~ojciec
Sedan 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Za tą cenę jestem zadowolony, wolę mieć bezpieczne nowe auto na gwarancji niż jakiegoś niepewnego szrota. Dla mnie liczy się niezawodność.
~jewo87
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Idealne auto dla mnie, agresywne kształty, niskie spalanie, gdy trzeba pokaże pazur
~Blue Howard
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
GODNY POLEENIA - JAKBYM MIAŁ WYBIERAĆ JESZCZE RAZ WYBRAŁ BYM CRUZA !!!
~ajamiol
Hatchback 5d 1.7D 130KM 96kW
Rewelacja,cicho w środku a auto po prostu jedzie jak trzeba, przyspieszanie sprawia dużo frajdy, wyprzedzanie bezstresowe (Silnik)
~Lesio89
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Z zewnątrz dosyć głośny. Podczas jazdy cichy. Jak na razie bez żadnych usterek. (Silnik)
~Damian
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Przesiadłem się ze starszego samochodu klasy D na nowsze niskobudżetowe auto klasy C. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż stare sentymenty wiecznie żywe. Na plus bezawaryjność, doskonała widoczność, dużo miejsca pod maską, duży bagażnik, całkiem dobre audio. Na minus wyciszenie, stuki w zawieszeniu (szczególnie zimą), słaby nawiew (szyby boczne potrafią zamarznąć). Czasem przymuli kilka sekund po odpaleniu. Siedzenie wytarte na boku pomimo...
~etac_owiec
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Rozpedzony idzie pieknie, ale ta turbodziura troche wkurza. Ale powyzej 2000 obr-1 jest fenomenalny (Silnik)
3,8
~kpw
Hatchback 5d 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Wolowaty. Bez redukowania biegow odradzam wyprzedzanie na trasie. (Silnik)
~Paweł Wróblewski
Hatchback 5d 1.4T DOHC 140KM 103kW
Bardzo komfortowa i cicha jazda. Można ostro, można ekonomicznie, zwłaszcza po założeniu LPG.