Lista ocen Chevrolet (1992)

~mariobros
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Naprawde, same pozytywy. Auto wyglada zadziornie, acz bardzo atrakcyjnie dla oka. Dzieci bardzo je lubia.
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Co tu dużo mówić - rewelacyjny wybór jeśli chodzi o relację ceny do jakości. Producenci \"prestiżowi\" oferowali mi swoje produkty w cenach od kilku do kilkunastu tysięcy złotych wyższych, a z tego co czytam na portalu wcale nie są to kompletnie bezproblemowe konstrukcje...
~Incognito
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Stosunek jakość / cena trudny do pobicia. Za wydane pieniądze otrzymuje się dobrze jeżdżące aut, które nie pochłania jakichś nieprzytomnych ilości paliwa. No i wygląd auta - doprawdy korzystna odmiana, auto zwraca uwagę i powoduje, że przechodnie potrafią się zapatrzeć :)
~Łukasz11
Chevrolet Cruze
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Reasumując, to był strzał w dziesiątkę. Krótko: piękna linia nadwozia; fajny silnik; obszerne wnętrze; ekonomiczność na rozsądnym poziomie; dobry stosunek jakości do ceny. To zdecydował o ocenie bardzo dobrej za całokształt. Dziękuję Chevroletowi! Mam nadzieję, że nie zawiodę się na tym aucie.
~Gary
Chevrolet Malibu VII
Sedan 2.0D 160KM 118kW
Troszkę udawany samochód z USA produkowany w Korei, ale na drodze robi wrażenie jak każdy amerykanin a do tego ma ucywilizowane wnętrze co do tej pory było najsłabszą stroną tej marki.
~Balu
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Jestem bardzo miło zaskoczony, autko warte ceny, płyta podłogowa jest współdzielona z Oplem Mokką i nowym Oplem Corsą który dopiero pojawi się na rynku. Chevrolet powinien zmienić nazwę, bo Aveo kojarzy się z autkiem produkowanym na Żeraniu (Daewoo Kolos), a nowe Aveo nie ma nic wspólnego ze swoim starszym bratem.
~Autorytarna
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
bardzo dobry samochód, dla rodzinek z dziećmi, które spłacając kredyt na mieszkanie potrzebują niezawodnego wygodnego auta, na zakupy i wyjazd do rodziny czy za miasto, dobre też dla starszego małżeństwa. A całokształt psuje malusieńkie 14 cali - śmiesznie trochę wygląda autko na tak małych kołach.
2,5
~PatryqM393
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ogólnie samochód ten jest kiepski. Nie ja kupowałem to auto, ale mogę powiedzieć jedno. Jeśli ktoś mówi, że to dobre auto, to albo jest nienormalny, albo po prostu nie jechał nigdy \"prawdziwym autem\" i nie wie co to prawdziwa przyjemność z jazdy i wygoda podróżowania. Np. ktoś kto przesiada się z Fiata 126p na Aveo.
~Marcin
Chevrolet Captiva II
SUV 2.2D 184KM 135kW
Systemu audio/nawi: radio jakby przeniesione z poprzedniej epoki ale za to dobrze gra, szkoda że nie jest podłączone pod wyświetlacz multimedialny, nawi też troszkę słaba i wolna w wyznaczaniu alternatywnej trasy, sterowanie z kierownicy brak podświetlenia w nocy i przewijania stacji radiowych do tyłu. Wnętrze: fotele dobrze się siedzi lecz w ostrych zakrętach trochę się wysuwamy, jakość plastików przeciętna, wszystko pod ręką. Stylistyka...
~MIAZGULA
Chevrolet Aveo T200
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Niesamowity samochód ! Tani w zakupie, praktycznie darmowy w utrzymaniu, i na LPG przejedzie 100 km za ok 20 zł przy cenie za LPG średnio 2.80 zł ( ta opinia za rok będzie nieaktualna ) Fotele w trasie bardzo wygodne, ceny napraw ? nigdy nie zostawiłem u mechanika więcej jak 100 zł wszystko jest niesamowicie tanie ponieważ 70% części pasuje z astry i corsy. Niestety plastiki we wnętrzu wymagają przyzwyczajenia, trochę drażnią ale da się żyć,...