Lista ocen Chevrolet Spark II Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW 2009-2012 (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Lastocki
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Jak u większości. Do 100 nie ma problemów, botem robi się głośno, ale ja nie jeździłem autami po. 70-80tys nigdy z 6 biegami to nie mam porównania. Generalnie auto nie nadaje się na 140km/h choć potrafi. Ale spala dużo, jest wysoki więc reaguje na podmuchy i hałasuje. 120-130 jest spokojnie do zaakceptowania.
~:)
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Zależy z której strony wieje. Czasem już przy 90-100km/h powietrze tak świszczy jak by szyba była nie domknięta. Dzwięk silnika przy 3000 obrotów brzmi tak jak by się już kręcił w górnych zakresach.
~sebahifi
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
No tu specjalisci od cheviego sie popisali..jest cicho jak na tą klasę..na początku zanim przyzwyczaiłewm sie do tej ciszy na wolnych obrotach to przy ruszaniu pare razy mi zgasł..-jak amatorowi..!!!!
~Tomek
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Wyciszenie uwazam ze jest w porzadku. Pokonuje samochodem codziennie okolo 100km po drogach ekspresowych i nie narzekam.
~użtkownik
Hatchback 1.0L DOHC 68KM 50kW
Przy wyższych obrotach słychać silnik. Na autostradzie do 120 ok, później robi się głośno.
~Adam
Jest bardzo dobrze