Lista ocen Chrysler 300C I Touring (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~threeman
Touring 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Dałbym max ale nie mogę. Generalnie wszystko można ustawić, fotel w każdym położeniu, podparcie lędźwiowe, pedały, kierownicę w każdej płasczyźnie. Dwa podłokietniki. Jeden minusik to że dla wysokiej osoby jak ja fotel mógłby bardziej się zniżać, miałbym lepszą widoczność. Ogólnie dobrze. Po przejechaniu 600km wysiadłem zupełnie niezmęczony.
~axis
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
generalnie jest ok, a dobór pozycji kierowcy jest mistrzostwem świata: fotel (super wygodny dla dużych ludzi)regulowany elektrycznie we wszystkie strony, kierownica też elektrycznie w czterech kierunkach i jeszcze można elektrycznie przysuwać i odsuwać pedały - a wszystkie te ustawienia zapamięta guziczek memory
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Trzeba się przyzwyczać do lewej dźwigni, która jest od świateł, migaczy, wycieraczek przednich i spryskiwacza, a po prawej dźwigienek brak. Rewelacyjna możliwość doboru pozycji - elektryczne siedzenia, elektrycznie regulowana kierownica i w mojej wersji elektrycznie regulowane pedały, i to wszystko zapamiętuje guziczek memory
~Mike S.
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
Jak to w ameryce...wszystko prosto i fajnie. Trochę nie podoba mi się design środkowej konsoli ale to już kwestia gustu. Odejmuję jeden punkt za sterowanie klimą. Lepiej to było w climatronicu w 300c. Rozumiem jednak, że inny wygląd panelu, kłóciłby się tu z designem całej deski.
~Mike S
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
dźwignia lewa przy kierownicy to przegięcie, służy do: migaczy, wycieraczek, spryskiwacza i świateł, możliwość super dobrania pozycji za kółkiem, elektrycznie regulowany fotel, kierownica, pedały i listerka (wszystko zapamiętuje magiczny guziczek) rewelacyjne fotele dla dużych ludzi
~Darek
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jesli ktos sie nastawia ze auto bedzie mniej palilo to sie pomylil, jednak silnik posiada system MDS ktory wylacza polowe silnika przy lynnej jezdzie tym samym spalanie jest mniejsze
~versuskolobrzeg
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jestem zachwycony, wszystko na miejscu, przestrzen, wszyscy w aucie zachwyceni.Rozwiazania w bagazniku rewelacja
~versuskolobrzeg
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
nie ma jakichkolwiek uwag.wszystko rozmieszczone w sposób przemyślany, łtwo odstepny i łatwy w obsłudze
~Lucjan
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Nie mam uwag.Dodam tylko, że 3 letni syn zasypia w tym aucie w kilka sekund po ruszeniu z miejsca.
Chrysler 300C I Touring