Lista ocen Chrysler 300C I Touring (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mike S.
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
Bałem się, że będzie jak jak poprzednio - plastiki jak od butelek. Zaskoczyłem się bardzo. Cicho jak makiem zasiał. Auto świetnie tłumi nierówności. Plastik, mimo że jest go odrobinę za dużo jest świetnej jakości. Miękki i dobrze spasowany. Nie generuje nieprzyjemnych odgłosów. Silnik za to jest słyszalny w środu...tylko wtedy kiedy powinien ;)
~Mike S
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Do 160 km/h można rozmawiać szeptem, powyżej zaczyna słychać szum powietrza ale nie jest on dokuczliwy. Dźwięk silnika to szelest, aż szkoda że przy wyższych obrotach nie slychać silnika w bardziej wyrazisty sposób. Po za tym 300W ststemu boston acoustic zapewnia taki rewewlacyny dźwięk, że nic innego nie słychać.
~Darek
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
silniczek pracuje cichutenko, jak na jednostke 3 litrowa jest cichszy niz inne dwulitrowce, poza tym wyciszenie auta tez jest na dobrym poziomie, mankamentem sa jakies male plasticzki ktore potrafia trzeszczec czasami a szczegolnie w okresie zimowym.
~threeman
Touring 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Samochód pięknie wyciszony. Silnik 5,7 nie jest wysilony. Przy jeździe 120-140km/h słychać tylko szum klimy i szum bieżnika po asfalcie. A gdy się włączy sprzęt grający to ma się wrażenie prawie jakby się siedziało w domu przed kominkiem.
~r.klimczuk@jars.pl
Touring 3.5 i V6 24V 249KM 183kW
silnik słychać tylko przy bardzo dużych przyspieszeniach w zakresie 6-6,5 tys. obrotów przy raptownej redukcji biegów (kick-down), poza tym niesłyszalny. Parę razy próbowałem uruchomić powtórnie bo myślałem, że mi zgasł.
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
podstawowy minus dla mnie, karoseria projektowana dla stanów (tam się jeździ max 110 km/h) przy prędkościach powyżej 160 km/h głośny szum powietrza, ale po mieście milutko cichy
~axis
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
przy prędkościach \"amerykańskich\"(do 120 km/h) idealna cisza, przy szybszej jeździe mocny szum powietrza, ale jak się puści rewelacyjne audio to jest ok.
~Lucjan
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Jeśli jedynym dźwiękiem docierającym do kabiny jest szum zimowych opon toczących się po asfalcie, to uważam za bardzo dobre osiągnięcie.
~Tomektyson@gmail,kom
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Fajnie że mimo wszystko słychać pomruk motoru przy dodawaniu gazu,w trasie ok
Chrysler 300C I Touring