Lista ocen Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 (44) - Silnik

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo miło się kręci, wszystkie BieMDablju, Golfiarzy i Calibry zostawia z tyłu. Niestety zerwał mi się pasek rozrządu w rok po jego wymianie i 5000 mil ... Naprawa wyniosła 2000pln : rolka,pasek, uszczelki, szlif glowicy, 10 zaworow, płyny. Poza tym niemiłosiernie bierze olej - mimo, ze nie ma śladów na silniku, nie kopci i badanie diagnostyczne nie pokazuje problemow z "ekologią". Spalanie w mieście to 11l, w trasie udało się raz uzyskać...
~fura1990@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Silnik żwawy. Nie szarpie, gdy dobiorę wysoki bieg do za niskiej prędkości. Bardzo elastyczny. Zarówno w niskim zakresie obrotów jak i bliżej czerwonego pola przyspiesza doskonale. Kilka łebków w E36 zatrzymywało mnie i pytało się co to za rakieta ;)
~krecik
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
niesamowite przyspieszenie na starcie nie przegrałem z nikim na trasie tym bardziej jechałem nim230km/h na czwartym biegu wyciaga 200km/h. ma piękny głos z fabrycznym tłumikiem, była by jazda jak by był sportowy.
~Robi 139@vp.pl KRUSZWICA
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo fajnie chodzi nawet na niskich obrotach. Dobre przyśpieszenie to jedna z wielu zalet tego auta. Poprzednio miałem omegę z automatem to wyprzedzanie malucha zajmowało 8.5 sekundy a teraz niecałe 4 sekundy.
~dimon
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Silnik oceniam bardzo dobrze. Świetnie wkręca się na obroty, elastyczny, wzorowo znosi zasilanie gazem. Nie bierze oleju, nie ma żadnego problemu z zapłonem w warunkach zimowych.
~Kuba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Neon ma bardzo dobre przyspieszenie tylko musiałem wymieniać chłodnicę i takie rzeczy , które na trzeba .Auto trochę nie na nasze drogi , gdyż jest bardzo twarde
~maav
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
2 litry do masy pojazdu około tony skutkuje przyjemną, dynamiczną jazdą - bardzo dobrze dobrany. Głośny tylko mocno ciśnięty, ale wtedy miło posłuchać. Dosyć elastyczny, mało awaryjny.
~Tomasz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Swietny silnik. Dynamiczny, elastyczny i przy tym nie pali "kosmicznych" ilosci paliwa. Nie jedna osoba zdziwila sie osiagami samochodu.
~CHRYSTEK
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
powiem tak europa sie chowa jeżdziłem już prawie wszystkim z europy i było dobrze ale tylko dobrze chrysler jest po prostu bardzo dobrze
~typoart@post.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
wada konstrukcyjna-uszczelka pod głowicą puszcza nawet bez przegzania silnika, ale reszta ok, chętnie wchodzi na obroty, spory moment już od niskich obrotów