Lista ocen Chrysler Neon II (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iso 9000
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Wszystko jest pod ręką i działa sprawnie. Drobnym mankamentem jest niefortunne umieszczenie blokady przednich drzwi w klamce od wewnątrz. Przy pospiesznym otwieraniu drzwi często naciskałem blokadę i po trzaśnięciu drzwiami trzeba było skorzystać z drugiego kluczka. Bardzo wygodna jest obsługa dzielonej kanapy z tyłu. Prościej już chyba się nie da. Łatwo samodzielnie wymienia się żarówki.
~slasuc76@wp.eu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jedyna rzecz która mnie w tym samochodzie naprawdę denerwuje to taka że nie wyłaczają się światła po zgaszeniu samochodu. Może kosztować nas to rozładowanie akumulatora (niestety to mi sie przytrafiło). Poza tym super. Bardzo dobre wyposażenie (skóra, klima, alufelgi, elektryka). Doskonałe firmowe nagłośnienie (taka mała wieża hi-fi) lepsze niż u mojego kumpla w golfie z tubą.
~jagerwolf
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Powiem jak w aucie wysokiej klasy, ale w USA drogi długie, więc co się dziwić. W każdym razie trasa 400 km nie robi na człowieku żadnej różnicy i można ją porównać do 15 minut miło spedzonych przed telewizorem. Zero zmęczenia
~nomore4
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Nic dodać nic ująć wszystko pod ręką - w końcu auto jak na markę przystało. Wszystko poszło w komfort, estetykę i ergonomię. Jedyne czego mi brakuje to wysokość siedzeń, ale to chyba przyzwyczajenie niskiego siedzenia z I generacjii.
~BiG
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
wszystko pod ręką , normalnie , dobry bajer pułeczka na telefon , uchwyty na kubeczki , brak popielniczki to PLUS - a pale ale są pojemniczki-popielniczki OCENA 4+
~Fleex
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo wygodne przednie fotele, wiele nowych aut może tylko pozazdrościć. Szczególnie wygodne dla tych którzy lubią mieć wypchnięte plecy na dole - nie męczy się przez to kręgosłup.
~Goooliat
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
W środku raczej taniość, na plus fotele, na minus plastiki. Jakość wykonania iście amerykańska.
~sk
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
jedyne zastrzezenie to wlacznik swiatel awaryjnych na kolumnie kierownicy, ciezko siegnac
~arto64
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Dość dobrze, ale pstryczek świateł awaryjnych za kierownicą to porażka.
~marco-neon II
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Ergonomiai wytrzymałośc materiałów w porządku, drogie części.