Lista ocen Chrysler Neon II (26) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jagerwolf
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Świetne odparowanie szyby przedniej i bocznych. Nie zachodzą raczej prędko latem i jesienią - rada z instrukcji pozycja ostatnia i przedostatnia kierunku nawiewu to odszranianie i odmrażanie na tym nie jeżdzić długo, bo włącznik bimetalowy powoduje załączenie agregatu przed czym przestrzega instrukcja i może wtedy być złe spalanie i spory apetyt na paliwo. Generalnie ze sprężarką czy bez auto nie przekracza zużycia paliwa 9-9,5l na 100 w mieście.
~Fleex
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Klima jak w lodówce, a grzanie w zimie też extra. Problem tylko z tylnymi siedzeniami, brak dmuchania na nogi pod siedzeniami kierowcy i pasażera (miałem takie coś w mazdzie 626 z 1985 roku.)
~Dariusz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Czasami mam problem z grzaniem, klima włącza się przy ustawieniu nawiewu na przednią szybę, nawet przy niskich temperaturach, odparowuje szybę, ale chłodno w aucie.
~Seba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo udana,klima bardzo szybko mrozi.Szyby błyskawicznie odparowują.Doskonałe ogrzewanie tylnej szyby.
~Future
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Automatycznie wlaczajaca sie klimatyzacja zdecydowanie przyspiesza odparowanie szyb !
~BiG
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
w normie ALE Wkurza mnie jak chcę nadmuch na szybę lub szyb-nogi to załącza się z automatu klima OCENA 4
~nomore4
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Klima w prawdzie manualna, ale w pełni spełnia swoje przeznaczenie.Latem chłodzi, zimą grzeje.
~Pepe
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
w lato klima po 2 min chlodzi niczym w zime, a w zime ogrzewanie po 3min wali niczym slonce na jamajce;)
~Kilroy
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Klima pozytywnie zaskakuje - bardzo szybko schladza. Do niczego przyczepic sie nie mozna.

Usterki Chrysler Neon II

Chrysler Neon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~forek
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Niesamowicie skuteczna przy włączonym wentylatorku, samoczynnie nieco gorzej.