Lista ocen Chrysler Pacifica I 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW 2003-2008 (24) - Silnik

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maniek
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Całkiem całkiem. Cicho pracuje, bezproblemowo współpracuje z instalacją gazową. Fajnie wkręca się na obroty - bardzo szybko. Moc ponad 250KM robi swoje chociaż można byłoby z niego więcej wycisnąć. Podobno bardzo trwała jednostka dzięki temu, że nie jest wyżyłowany. Uwaga dla amatorów LPG - silnik bardzo szybko osiąga temp odpowiednią do przełączenia się na gaz.
~Robert
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Silnik pracuje cicho, płynnie, nie szarpie. Nie udało mi się póki co jechać tym autem szybciej niż 105 mil/h, ale obrotomierz pokazywał dopiero 3500 obrotów. Brat bliźniak Mercedes R z tym silnikiem ma max prędkość ponad 225km/h. Jaka jest prawda? Czy auto posiada blokadę prądkości? Jesli tak to jaką i jak ją można zdjąć? Prosze o info na adres: nasal@interia.pl
~aelektronika
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Zawodowo zajmuję się również diagnostyką silników benzynowych i diesla. Zdecydowanie mogę powiedzieć , że konstrukcja silnika jest przestarzała , ale przez to mało zawodna. Osprzęt motoru to dobra amerykańska technologia , materiały wielokrotnie sprawdzone w wielu innych konstrukcjach. Rozmieszczenie podzespołów nieprzypadkowe , doskonale przemyślane.
~kaj
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
w zasadzie trudno się do czegoś doczepić - pracuje równo, pięknie i mrucząco (jak to potrafią amerykany) wkręca się na obroty i doskonale sprawdza się w tym krążowniku. Ponoć jest nie do "zajechania" - ale jak zwykle wszystko zależy od wyobraźni i temperamentu właściciela.
~Karol
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
co tu pisać , czasem się zastanawiam czy mam wogule silnik taki cichy:) rewelacja jak dla mnie . samochód mam z pewnego źrudła dlatego nie narzekam, jeżeli chodzi o moc to nie wiem czygo więcej można oczekiwać , przeciesz to nie sportowe auto tylko bardziej rodzinne .
~Pjoter
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Dla miłośników szybkiej jazdy to nie będzie to zadawalający samochód. Typowo rodzinny. Ma dowieźć bezpiecznie z pkt A do pkt B. Na starcie ma niesamowitego kopa ale przyspieszanie w trakcie jazdy jak ma ten silnik jednak jest troszkę mułowaty.
~American Polak
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
3.6 v6 zapewnia przyzwoite osiągi i przyspieszenie 0-60 MPH - 6.5 s. Oczywiście jeżeli będziemy jechać w piątke z bagażami czas ten trochę się wydłuży. Sam motor jest bezawaryjny - nie ma co się w nim popsuć
~DAVE
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Silnik całkiem nieźle sobie radzi, szczególnie w lekkim terenie. Ciągnie cały czas i czuc zapas mocy. Jak w odpowiednim momencie depniemy to idzie jak rakieta. Dmucha wszystko co przed nami:)
~K.K
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Do silnika nie mam zastrzezen ale do tak ciezkiego auta(ponad 2t) nie wystarcza Wytarczajaco do rodzinnej jazdy ale zapomnijcie o wciskaniu w fotel... Przydalby sie tu silnik 5700 hemi lub 6100 srt8:D

Chrysler Pacifica I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mr.T
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Bardzo cichy i wystarczający do tej masy. Mam zainstalowaną instalację LPG Prins - śmiga bez problemów, tylko wiadomo trzeba serwisować jak wszystko, jak się dba tak się ma!