Lista ocen Chrysler Pacifica I 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW 2003-2008 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaj
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Skrzynia to majstersztyk, ma tylko 4 biegi ale jak jeździsz spokojnie to potrafi przerzucać biegi już przy 1800obr/min a jak depniesz błyskawicznie redukuje nawet do jedynki i robi z tego 2-tonowca niezły pocisk. Na 4-ce przy 2000obr/min podróżuje się z prędkością 100km/h. Jest to skrzynia ze sterownikiem inteligentnym, który uczy się techniki jazdy kierowcy i działa optymalnie do jego stylu jazdy. Dzięki temu można zejść w trasie nawet do...
~Maniek
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Przyzwoicie pracuje mimo, że tylko 4 biegowa. Redukuje wtedy kiedy chcesz. Czasem przydałaby się szybsza reakcja ale to nie wyścigówka i takie odczucie miałem tylko kilka razy a jeżdżę bardzo dużo. Polecam wszystkim, którym zależy na wygodzie i komforcie. Byłem strasznym przeciwnikiem automatów ale po zakupie Pacy odszczekałem wszystko co wygadywałem. Automaty to świetna sprawa. Nigdy więcej manuala.
~lisek od czarnej Paci
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
6 biegowa skrzynia powinna być w każdym modelu. 4 biegowa ma długie skoki i przez to auto więcej pali i nie jest tak elastyczne. jeśli skrzynia wam będzie szarpać to koniecznie sprawdzić olej w skrzyni... pamiętać o regularnej wymianie oleju z FILTREM ! Jeśli przy zakupie packi bedzie skrzynia szarpała podczas jazdy to nie kupować tego auta!
~Pjoter
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Myślałem, że 4-biegowa skrzynia to będzie jakaś porażka, gdzie 4 biegi na trasę?! I tu zaskoczenie. Dla mnie bomba. Nie jeżdzę szybko. Obwodnicą jeżdzę 120 i na czwóreczce 2500 obrotów. Biegi zmienia bez żadnych zarzutów w jedną jak i w drugą stronę.
~American Polak
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
9 speed auto! To dużo biegów. 1 jest krótki tak jak w terenowych pojazdach a ostatni bardzoo długi zapewniając mniejszą ilość RPM przy wysokich prędkościach. Pomaga też ograniczyć zużycie paliwa. Najlepsze jakie udało się osiągnąć to 28 MPG ale bez obciążenia
~hajny79
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Skrzynia biegów prosta nie łamana , niestety słychać od 3 lat stukanie jak zmieniam na wsteczny bieg i odwrotnie. W czasie jazdy bez zarzutów , ale nie robię tego . koszty pewnie takie jak w regeneracji całej skrzynii , wiec czekam az bedzie cala do remontu.
~aelektronika
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Skrzynia biegów automatyczna czteroprzekładniowa , masowo montowana w poprzednich modelach Chryslera. Pomimo różnych niedoskonałości i tak należy do najbardziej bezawaryjnych. Praca skrzyni jest rekompensowana przez mocny elestyczny silnik.
~DAVE
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Nie jest to super skrzynia, może dlatego że ma 4 przełożenia i czesto zrzuca na 2 bieg:( ja chcem z kultura jechac a ta na mi na 2 redukuje i jest rakieta.
~K.K
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
Skrzynia to porazka raz ze 4 biegowa to wolna przeciaga dlugo zanim zmieni bieg w autostick juz troche lepiej Typowo amerykanska skrzynia czyli do D...

Chrysler Pacifica I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adalbert1981@o2.pl
Van 3.5 i V6 24V AWD 253KM 186kW
przy gwałtownym wyprzedzaniu na naszych drogach odczuwa się jakby powóz nie mógł zmieścic się na pasie ruchu ( 4*4)