Lista ocen Chrysler Sebring II Sedan (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Sztywny ale cichy , na naszych dziurach nie wytrzymują sworznie wahaczy , pierwsze roczniki miały z tyłu górne mocowanie amortyzatora wykonane z aluminium , należy je bezwzględnie wymienić na stalowe gdyż szybko się utleniają i rozpadają
~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Prowadzi się świetnie. Stabilnie trzyma się drogi, żadnych stuknięć. Generalnie płynnie jedzie po wszelkich nierównościach, a ceny części też nie przerażają. Ostatnio wymieniałam końcówki drążków i odtąd nie mam już żadnych problemów.
~kosula
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Układ jezdny jak i zawieszenie nie nadaje sie na polskie drogi ale to juz nie wina auta tylko polskich drog. Non stop cos sie dzieje z zawieszeniem, ciagle cos rzezi, jak naprawie jedno to zaraz drugie..
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
W ciągu pięciu lat wymieniłem końcówkę drążków i klocki hamulcowe. Teraz będę wymieniał tarcze, końcówki drążków i amortyzatory. Ale to wiadomo polskie drogi
~precious1979
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
bardzo duży atut.. jeżdżę po polskich drogach 7 lat...i nic ! jednym słowem rewelacja. Jedynie co może niektórym osobom przeszkadzać...to to ze jest za miekki.
~bartek
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
posłuszny, nie tańczy po drodze, pełna kultura. mógłby mieć lepszy promień skrętu jednak nie chcę generalizować bo to podobno też cecha wersji TSi.
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Treochę miękki ale to amerykanin wiec nie ma się co dziwić, na długie trasy idealny. Przetestowałem w drodze do Chorwacji
~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Samochód nie jedzie po naszych dziurawych drogach on po prostu płynie!
~wlcasa@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Prowadzi się rewelacyjnie, trzyma się drogi, a na zakrętach jedzie jak po sznurku
~Mm
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Przy spokojnej jeździe auto płynie pięknie po zakrętach
Chrysler Sebring II Sedan