Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~a.osinski@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
doskonałe (na 5-kę) byłoby przy mniejszym spalaniu, wyciszeniu bocznych tylnich drzwi, skrzyni biegów z wiekszym wyczuciem redukcji, nawiewy w 3-cim rzędzie siedzeń. Moje autko to. 3,3 benzyna, automat, skóra, 6 foteli kapitańskich, infinity, ciemne szybki, tempomacik - rewelacja (miałem kiedyś w sportowym kanadyjskim civicu - cudeńko - polecam każdmu). Plecam auto tym, którzy lubia czuć sie dobrze na drodze, czuc wyższość nad osobówkami,...
~Krzysiek 29 lat
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
To nie jest wół roboczy , to jest samochód o który trzeba dbać i go kochać...na pewno się to opłaci... Nie można go traktować jako wyścigówkę, tym samochodem się sunie spokojnie dostojnie. Mam go już kilka miesięcy a nie przekroczyłem nim jeszcze ani razu 110 kmh , to nie jest auto na duże predkosci
~Stefan el Ninio
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Przed zakupem rozważałem wiele marek w tych rocznikach/cenach. Np. Galaxy/Sharan - brzydkie, nudne i za małe. GrandEspace - awaryjne. Voyager to klasa sama w sobie. Raczej nie polecam silników diesla do 2001 r ze względu na awaryjność. Jeśli LPG to tylko sekwencja!
~mr.van
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Dobra jakość elementów - po 110 000km wymieniono 1 końcówkę drążka, silentbloki stabilizatora przód i czujnik obrotów wałka skrzyni biegów + wymiany ekspoatacyjne. Fatalne oświetlenie - światła mijania słabe, świecące smugami, fabryczne przeciwmgielne gorsze od rowerowego.
~Szymon
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Za takie pieniądze nie można kupić nic bardziej praktycznego, tak wygodnego i tak bogato wyposażonego, i naprawde bezawaryjnego, szkoda tylko że blacha jest dosyć słaba, ale na tle aut z tych lat i wypada dobrze. Naprawde polecam.
~ripvan
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
jestem zaskoczony tym samochodem (pozytywnie) jest idealny dla 4 - osobowej rodziny z psiakiem . Jeździłem busem ,zafirą,S max w żadnym ztych aut nie było tyle miejsca i tak wygodnie szczególnie zna tylnich siedzeniach
~daro
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
zawieszenie super ale nie w naszym kraju,trzeba dbać by szybkość kontra dziury nie robiły drenarki kieszeni.Dobre auto na dalsze trasy w mieście wiadomo duży trudny do parkowania,pojemny dla mały towarów,wygodny ale nic za darmo
~andrzejmazur@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Bardzo serdecznie dziekuje nabywcy mojego auta, za to ze kupujac mojego Chryslera Grata Voyagera pozbawil mnie dalszych zmartwien i problemow zwiazana z dalsza eksploatacja pojazdu. Potencjalnym zainteresowanym odradzam zakup.
~Nocny
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
W kategori van-kombi-samochod rodzinny - rewelacja. W kategori sportowy kabriolet - dno Nastepny tez bedzie Grand Voyager tylko nowszy i moze z jeszcze wiekszym silnikiem.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
17,1
~kluczyn7
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Na wstępie. SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMATYCZNA! Samochód 17 letni. cudów nie oczekiwałem i cudów nie dostałem. Ogólnie nie ma tragedii.
Chrysler Voyager III Grand Voyager