Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (36) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mszafr@equus.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
dobry samochod do uzytkowania, jazdy, ale bardzo, bardzo awaryjny. Wloski silnik od VM, niezaleznej firmy. Fakt, ze uzytkowalem go intensywnie, ale bez przesady. Na szczescie go sprzedalem i kupuje nowego Voyagera CDI, podobno to juz cos zupelnie innego, faktycznie super cichy, bardzo kulturalny silnik (opinia po 2 dniach jezdzenia autem testowym). Podobno tez calkiem inna klasa niezawodnosci. Daimler Chrysler wykupil VM i robi teraz porzadny...
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód typu Chrysler Voyager 2,5 TD nie należy do samochodów rajdowych jest to doskonały samochód rodzinny przystosowany do długich tras jazda nim to czysta przyjemność nawet po przejechaniu 1600 kilometrów nie czuje sie zmęczenia co nie można powiedzieć o niemieckich konkurentach , spalanie jest rewelacyjne moc wystarczająca chociaż nie powala ale moment obrotowy nadrabia braki na piątym biegu przy obrotach 1500 autko już dobrze przyśpiesz .
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochody kupowane w Europie i przeglądane mogą służyć latami. Za koniczene uważam przeglady łańcucha w silniku. Kłopotliwe ale... Komfort rewelacyjny, ergonomia dobra, funkcjonalność dla osoby mającej wiecej niż jedno dziecko.... REWELACJA!!! Osobiście służy mi od wielu lat i napewno następny też będzie taki! Kupująć używany warto sprawdzić stan blacharki a wszczególności denerwującej korozji na tylniej klapie w podszybiu.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jesli szukasz rodzinnego samochodu, ktory pomiesci wiecej niz 5 osob i stawiasz na komfort podrozy to auto dla ciebie. Napewno jest bardziej oplacalny niz wiekszosc europejskich vanów i dosc dobrze sie prezentuje. Z drugiej strony jezeli masz zamiar kupic cos takiego lepszym wyborem bylaby wersja grand, najlepiej z silnikiem benzynowym + LPG (jesli nie chcesz stracic za duzo na paliwo)
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Z jednej strony to bardzo duży, bardzo przestronny i jednocześnie bardzo wygodny samochód, który nigdy w długiej trasie mnie nie zawiódł. Z drugiej strony mamy jednak wynalazek w postaci silnika 2,5 TD, który nigdy nie wiadomo, czy za chwile nie zejdzie. tu coś kapie, tam coś dymi. Kupię taki samochód na pewno jeszcze raz albo i nawet nie raz, ale już nie z tym silnikiem.
~emil
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
powod kupna to przestrzen i wygoda jaka oferuje,komfortowe, idealne na wyprawy w wiecej niz 2 osoby, duzo miejsca w bagazniku, nie spisuje sie najlepiej w zime a z tym silnikiem moglby spokojnie miec naped na 4 kola, problem z dosc duzym spalaniem jesli ktos lubi oszczedne autka, mimo drobnych usterek i kilku niedociagniec jest to solidne i godne polecenia auto
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Idealne, pojemne auto rodzinne na polskie i europejskie drogi. Duże spalanie i drogie części, ale w końcu autem można przewieźć mnóstwo ładunku; czy jakiś dostawczak pali mniej? Jeżeli ktoś szuka auta używanego z tego modelu to niech szuka z 2000 r. - VM wróciło do rozrządu na kołach - bezobsługowy - wymienia się go gdy go słychać.
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak pisałem miesia temu ukradziono mi audi A6 ojciec pożyczył mi Voyagera, pozatym że musiałem na dzień dobry wymienić oleje, filtry, płyn chłodnichy i wiele innych, co kosztowało prawie nic ;). Wymiana filtra powietrza zniwelowała w 90% drżenie na biegu jałowym opisywanie przez innych.
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Trudno tak w kilku słowach. Najbardziej rozczarowany jestem pracą zawieszenia i skrzypiącymi plastikami we wnątrz auta. Tęsknię za swoim Peugeotem. Za tą ciszą przy 160 km/h i lekkim świstem powietrza przy 200km/h. Okazuje się że amerykańskie samochody są fajne ale tylko na filmach.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
8,8
~Krzysztof
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pierwszy i jedynie prawdziwy VAN bez cudzysłowiu. Gra drugoplanowe role w większości familijnych filmów rodem z USA. Świetnie się w nim czują kobiety, i to zarówno na prawym jak i na lewym fotelu. Jeżeli ktoś dojrzał do statecznego samochodu, to tylko Voyager. Inne to namiastka vana.
Chrysler Voyager III Minivan