Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~plastek77@freenet.de
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jestem posiadaczem tego auta od 2lat kupile go z przebiegiem 170tysiecy z pierwszej reki do 180tys. nic sie nie dzialo ale potem sie zaczelo simerink poszedl miedzy silnikiem a skrzynia turbo sprerzarka saczela puszczac olej problemy ´z chamulcem recznym,chlodnica wody przerdzewiala strasznie rdzewieje tylna belka pod zderzakiem i ramki tylnej szyby. nie polecam tego auta nikomu straszne drogie podsespoly do silnika i cieszko dostepne. waz od...
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód przez rok nigdy poważnie się nie zepsuł, chyba aż do wczoraj bo szlag trafił cały olej (leje się jak z konewki), więc nie wiem czy nie doszło do najpopularniejszego problemu czyli głowicy, ale mam nadzieję, że nie i że znowu okarze się, że to jakiś kolejny drobiazg za 10 zł, który unieruchomił samochód.
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak do tej pory samochód mnie nie zawiódł zwykłe wymiany typu klocki hamulcowe aleje filtry i tak dalej nic więcej , samochód lubi oryginalne części i dobrej jakości płyny eksploatacyjne jeżeli się tego przestrzega samochód nie daje żadnych powodów do odwiedzania warsztatów i drogich napraw .
~stefanwietecha@onet.eu
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
niewypałem jest podwójna misa olejowa,która po kolizji z np.krawężnikiem zacznie ciec.Wówczas trudno ją zaspawać czy zalutować ,bo olej dostał się pomiędzy dwie \"MISKI\".Wolałbym w przednich kołach łożyska kompaktowe,niż to zjawisko,które teraz tam jest-ni to piastołożysko,ni to łożyskopiasta
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Nic poważnego nigdy nic mi się z nim nie stało. Po poprzednim właścicielu został problem wymiany uszczelki między skrzynią a silnikiem i mam wrażenie, że już zaczynało się coś dziać z uszczelką pod głowicą, ale zdążyłem pojazd sprzedać może w porę.
~Jarecki
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Drobiazgi. W motorach VM 2.5TD pamiętajmy o wymianie łańcucha co 20 tyś, a silnik nam się odwdzięczy. Niektórzy beczą, że im się silnik rozleciał i dają niskie oceny, klną itp. Jak się skąpcowi nie chce dać za łańcuszek nieco ponad 100zł, to...
~lodziarz pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
pompa paliwa sie rozregulowała ze 2 razy i bezpiecznik tez 2 razy, ogólne wg dekry ten wóz powinien sie psuc cały czas ale nie jest tak zle. Rdza sie pojawia na tylnej klapie pod wycieraczka i tylko tu a wiec z tym tez niezle jest
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Najpoważniejsze usterki to małe dopracowanie silnika[najgorsze są dzielone głowice należy pamiętać o kolejności dokręcani śrub mocujących bo inaczej będą nie szczelności.
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Pękniecie magistrali olejowej, koszt 750 pln w serwisie autoryzowanym. Uszkodzenie instalacji elektrycznej, brak "migaczy" ;-( spróbuj gdzieś dojechać bez nich ;-))
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
8,8
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Sprzęgło i linka sprzęgła zaczęły odmawiać posłuszeństwa po 150 tys. km. Przy 120 tys. świece żarowe do wymiany i pompa wody.
Chrysler Voyager III Minivan