Lista ocen Citroen AX (187) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotras
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Trzeba wziąść pod uwage, że mam zainstalowany gaz tak więc spalanie nieco większe ale i tak prawie minimalne :)
~MHS
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
No i to jest największy plus:) Lato średnio 4,5l, zimą ok.5,5, ale jeżdzę głównie w mieście, niezbyt długie odcinki. Na trasie ok.4l
~robert1979@79.tlen
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
AUTKO MA ZBIORNIK 43 LITRY .NA PEŁNYM ZBIORNIKU PRZY DOBREJ JEZDZIE NA CPN ZAJEZDZAM PO PRZEJECHANIU PRZYNAJMNIEJ 1000 KM.
~Marcin
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Ekonomiczny 4 do 5 litrów jak się wciska to 5,5 ale w sumie to dokładnie niewiem bo żadko sprawdzam z dużą dokładnością
~Andrzej
Hatchback 1.4 85KM 63kW
Spalanie jest zadziwiające,4-5l na 100 km przy ciężkiej nodze w mieście,na trasie bez problemu idzie zejść poniżej 4l :)...
~jozekrej@op.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
serwis w Rzeszowie do bańi niedość że liczą pięć razy drożej to mała fachowość rada kupować części w zwykłych sklepach
~gorek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Na trasie pali mi okolo 3,7 !!!Rewelacja w miescie nie przekracza 4,2-4,5 !!!!Z czesciami gorzej :( ale i tak jest super
~pawicz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Jednak jest dosyć oszczędny i na trasie potrafi mile zaskoczyć - nie mierzyłem dokładnie więc nie podam żadnych liczb.
~mack , gambith@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
gniote go porzadnie, praktycznie tylko w ruchu miejskim, czesto gaszony i odpalany, srednio pali mi 7l / 100km
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Bardzo niskie spalanie na poziomie 4,5-5,00 litra na 100km przy ekonomicznej jeździe.