Lista ocen Citroen AX (187) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarząbek
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Spala fenomenalnie mój rekord to 3.9 l/100 km,przecietnie 5.0 w mieście w zimie to tak 5.5 jak sie poszaleje:),1124 km przejechanych na jednym baku (43 l) to mój rekord:)
~grzegoslaw1
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
wartości spalania były przy podpartym jednym zaworze wydechowym. No niezbyt czystym wkładzie filtra powietrza Maksymalne średnie spalanie podałem na moje wyczucie
~p_niciak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Jest bardzo oszczędny, ale przy oszczędzaniu pedału gazu. Serwis w Katowicach ma niebotyczne ceny (nieuzasadnione), mo Eorowarsztat daje taką samą część bieże 40% ceny serwisu.
~dolarhyde
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
kupiłem ten samochód bo miał mało palić i rzeczywiście pali bardzo mało, tutaj nie mam nic do zarzucenia. Po prostu mistrz oszczędności.
~kuligosiarz
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Spalanie na poziomie kosiarki (3,5l/100 ON) a osiągi rakiety (na płaskim da się zamknąć licznik 180km/h). Samochód idealny na warunki miejskie.
~Desperados
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
Autko pali jak motorower na długiej trasie 3,5l diesla. Alte to jest jedyna zoleta. Psuje się non stop alternator, rozrusznik, hamulce, zawieszeni i elektryka
~RudY0LKR
Hatchback 1.1 60KM 44kW
spalanie: -miasto- 6,5l z noga w podlodze(lato) -miasto- 7l z noga w podlodze(zima) -trasa- 5l max predkosc 100km\\h czym szybciej tym wiecej spali
~Robert Gałkiewicz (Bzyk); BzykRobert@interia.pl
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Oczywiście podaję spalanie LPG przy samochodzie wyposażonym w skrzynię 4-ro biegową. Przy 5-cio biegowej z podanych wartości należy odjąć 0,5 litra LPG.
~kamil@blokowe.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
w czerwcu 2007 byłem nad morzem, dwie dorosłe osoby +dziecko i kuuuupe bagaży.zrobiłem 1050km iwyszedł mi równutkie 5 l./100km.miasto do 7l.

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~shodeks@interia.pl
Hatchback 1.4 D 50KM 37kW
nic więcej nie trzeba. wiadomo pali ok 4,5 l/ 100 km. ceny napraw nie odstraszają. zresztą co tam się może poważnego zepsuć poza tylnym zawieszeniem.