Lista ocen Citroen AX (187) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~witiaszczyk@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
aptyt na paliwo-rewelacja,min4.5-max6.5l/100km; przeglądy i naprawy jeśli nie w autoryzowanym serwisie to tanio(części oryginalne lub zamienniki)
~Marek, mstokowski@nowiny.rybnik.net.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
AX kontra PKP na 100 km: dla 1 osoby wygrywa PKP, jazda w 2 osoby: już wygrywa AX, na jednym baku do rezerwy przejeżdża się 760-800km (bak ma 42 l)
~ktośś
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Zużywa paliwa baaardzo mało. Ja osobiście mam forse na benzyne i nie robie na gaz. Lubie oszczędne benzyniaki:)
~kostek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
4-5 l w trasie to super na dzisiejsza cene paliwa , a na gazie 6-7 litrow na 100 generalnie w trasie na 32 litrach lpg robie 400km
~Michał
Hatchback 1.0 50KM 37kW
mam rowniez cordobe tdi, cinkusa 900 no i cytryna jazda wychodzi najtaniej. utrzymanie spalania w granicach 5,5l nie jest problemem
~Tomek_taxi@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Zużycie paliwa a co to jest? Cytrynka pali w mieście prawie 100tys 5,5 litra przy spokojnej jeździe, wiec jest doskonale.
~Dawid
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Spala tyle samo co maluch 6 - 6,5l w mieście a komfort i dynamika dużo większa. Części stosunkowo tanie i łatwo dostępne.
~laguna5
Hatchback 1.1 60KM 44kW
6,5/5,5 naprawiam u znajomego ale nic poza konieczna wymiana hamulcow przod i tył i linki recznego/ nieuzywana zatarła sie/
~El Pablos
Hatchback 1.1 60KM 44kW
w trasie bardzo ekonomiczne autko pod warunkiem że nie przekracza sie 100km/h, a w mieście też nie wypada najgorzej.

Usterki Citroen AX

Citroen AX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kopiki
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Mam go zbyt krótko aby ocenić obiektywnie ekonomiczność, ale nie jest źle. Zużycie paliwa w granicach rozsądku, ceny części też.