Lista ocen Citroen Berlingo I (224) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 209 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
I tu miła niespodzianka.Może nie uwierzycie ale mój citek w mieście spala mi 6,0-6,5l.Na trasie przy pięciu osobach i pełnym załadunku(wyjazd na wakacje) "łyknął" 5,5l. Ale faktem jest że zbytnio mojego auta nie żyłuję. Zimą z przyczepą spala mi 8-8,5l w mieście.
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Slabo. Jak na taki maly samochod z takim malym silnikiem. Polecam spokojna jazde. Do 110 km/h. Powyzej 110 km w baku pojawia sie wir. Przy 125 spalanie wynosi conajmniej 10 l / 100km. Moj Suzuki z podobnym silnikiem spalal 4 litry mnniej.
~nadam
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Jechaliśmy nim na narty do Francji (3400 km w dwie strony). Obciążony jak wół - 5 osób (ok.400kg)/200kg bagażu/trumna na dachu z nartami/130-140km/h, a na koniec 100km wspinaczki na 3000m npm. Spalanie średnie - 8,5l/100km. Lepiej być nie może!!!!
~d210561w@tlen.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Od 6 do 7,5 l/100 km, Przeglady w ASO stanowczo za drogie, szcególnie cena roboczogodziny za wysoka. Nawet jeśli przegląd trwa krócej czas liczą ryczałtem. podejście obsługi jest takie, że klient mający samochód na gwarancji wymyśla problemy.
~Mariusz: gossy@interia.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
W cyklu mieszanym (60%miasto, reszta trasa) pali 7,5 litra z dosyc ciezkim "butem" :-)), oczywiscie dopoki auto na gwarancji trzeba serwisowac w ASO - chore ceny na wszystko, kompetencja i fachowosc pracownikow ASO w stylu "ten typ tak ma" (patrz pkt 10)
~Marian
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Dość duże spalanie, Jeżdżę nim maksymalnie załadowany do pracy, serwisowany od pierwszego właściciela, wszystkie filtry wymieniane na bieżąco, paliwo też staram się tankować dobrej jakości. Mogło by być trochę lepsze.
~MaReK
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Właściwie jeżeli jest chwila wytchnienia od zakupów i napraw to lepiej odkładać w tym czasie na przyszłe niespodzianki, dużo części dostępnych tylko w serwisie i jeszcze trzeba po nie jechać bo w serwisie nie wysyłają kurierem
Mikrovan 1.8 D 61KM 45kW
Najgorzej autostrada (7-8l) bo sie szybko jedzie. Miasto i normalne drogi 6-6.5l. Jezdzac normalnie bez ganiania dresiarzy i innych idiotów handlowych srednio wychodzi mi 6.2-6.6 zalezy od paliwa (na V-powerze pali wyraznie mniej).
~Marian Z.
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
mozna powiedziec ze ekonomiczny choc jak dla mnie jak auto pali 6/100km przy jezdzie 80-90 km.h to jest dobre ale jak przycisnie sie do 100km/h i spalanie wkracza juz w granice 8l/100km to juz nie ciekawie , a wiec ocena na cztery

Usterki Citroen Berlingo I

Citroen Berlingo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~benek41404
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Ceny części (zamienników) zdecydowanie tanie, mała usterkowość, niskie kwoty ubezpieczeń - to wszystko sprawia że utrzymanie jest tanie. Zużycie paliwa: miasto-8l, trasa 60-90 km/h 5.5l, trasa 110-120 km/h 7.