Lista ocen Citroen Berlingo I (223) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~emichael@interia.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
kupe drobiazgów choc zadko wtmagaja wkładu finansowego (za wyjatkiem zawieszenia). zazwyczj wystarczy rozebrac, przesmarowac, dogiac i dokladnie skrecic.
~Piotr Frąszczak
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
Na razie bez problemów - jedynie sprężyna ściągająca drążek zmiany biegów trzeszczy po długiej jeździe - auto na gwarancji więc trzeba to przejrzeć
~dg
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Złamała się klamka, po 8 tys. km (!) wyrobił się zwalniacz kierunkowskazu, generalnie całe wnętrze trzeszczy chociaż samochód nie ma jeszcze 1 roku!
~WuKa
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Drażni mnie plastik i słaba elektronika. Po dłuższej jeździe po dziurach potrafi zawiesić się czujnik poziomu oleju i pika nieznośnie.
~SERWISANT GA
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Ułamują się nakładki dźwigni kładzenia fotela kierowcy, zacina się hak zabezpieczający drzwi przesówne, zapiekł się zamek tylnej klapy.
~rafał
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
fotele kierowcy i pasażera szybko się poluzowały usterka denerwująca a w serwisie mówią : ten typ tak ma. Po 90000 uszkodzony przełącznik kierunkowskazów
~nadam
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Trudno póki co oceniać... Mam nadzieję, że nie będzie gorzej niż z poprzednimi... W ASO zapewniali mnie, że poduszka sie nie wygniata w Berlingo 2
~Juliusz.Janowiak@arctic.paper.com
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Słabo zamocowane nadkola - wyrwały się po wjechaniu w kałużę , popiskujące hamulce z tyłu, zacinające się drzwi przesuwane itp. drobiazgi.
~zembok@hoga.pl truckmania www.truckmania.prv.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
110 tys. bez naprawy jedyne : wymiana oleju i filtrow oraz sworzen (czy cos takiego) prawego przedniego kola no i pasek klinowy oraz rozrzadu
~kov
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Tylko jedna awaria. Pęknięta linka od sprzęgła. Całe szczęście tuż obok warsztatu samochodowego. Koszt 150,- i pojechałem dalej.