Lista ocen Citroen Berlingo I (223) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
właściwie poza eksploatacyjnymi rzeczami nic się nie działo - w zimie padł podgrzewacz paliwa za 100zł oryginał i tyle
~bronek77@vp.pl
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
narazie przejechałem około 8 tysięcy i nic się nie zepsuło odpukać w niemalowane aby tak dalej narazie ma 126 tysięcy
~Wojtas
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
brak... od czasu zakupu wszystko nadal pracuje jak należy... ele. szyby, lustrka, nawiew itd. wszystko tip-top
~tomotomo@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
w samochodzie nie psuje się nic...zrobiłem już nim prawie 50000 i jedyne co wymieniałem to żarówki w reflektorach
~KaBee
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
W ciagu 9 miesięcy i pokonanych 9000 km: 1xżarówka, 2xbezpiecznik (raczej z mojej winy) i... wiecej nie pamiętam
~bart0770
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
jest oki, nawet jak wrzuce max (raz przywiozłem z czestochowy do wawy 52 kartony po20kg...tak-1040kg-posiadam auto wzmacniane 800+)
~VIVA
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
JAK NA PRZEBIEG 150TYS KM. TO TYLKO WYMIANA PRZEŁĄCZNIKA ŚWIATEŁ ORAZ PRZECIEKI PO ULEWNYM DESZCZ POPRZEZ OTWÓR ANTENY.
~BENY
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Zacinajace się tylne dzwi (notorycznie) ,trzaski w okolicy przedniej szyby przy słonecznej pogodzie, brzęczące tylne dzwi.
~maciek001@yahoo.co.uk
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
boczne dzrzwi musza byc bardziej dopracowane problem z otwieraniem i zamykaniem z wewnatrz przez tylnich pasazerow

Usterki Citroen Berlingo I

Citroen Berlingo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dominik@paluki.tygodnik.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Było trochę usterek, parę razy nie mogłem ruszyć - raz wydoił się akumulator, drugi raz jaś pompka - chyba powietrza.