Lista ocen Citroen Berlingo I (223) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
przy dodawaniu i ujmowaniu gazu coś stuka(ale nie zawsze), chyba zwieszenie lwy przód, na przeglądzie nie wykryto dyż nie stukało i jeżdże już tak 3miesiące (15tyś km)
~yakuzza@vp.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
kierunki mi ginęły jakieś zwarcie jakies bylo ,znika podświetlanie zegarów, drzwi boczne lubja sie rozregulować, pretarło mi sie siedzenie coś penie by się znalazło
~kuirer
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
narazie wszystko ok tylko klocki tarcze filtry oleje i w trase teraz po 100 tys sprzegło wymenilem zawieszenie jeden łacznik jak do tej pory jak na nasze drogi nie jest zle
~sbr
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
trzeszcza tapicerki fotel kierowcy w opłakanym stanie mimo wymiany tapicerki ciągle przepalajace sie zarowki na tablicy rozdz. awarie centr.zamka ,nagrzewnicy ,
~grazlesz
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
przy 60tys wymian przełącznika kierunkowskazów, przy 100tys. stabilizatora drążków i oczywiście zamki trzeba brać z centralnym zamkiem bo od recznego zamykania padają zamki.
~Zielonogórzan
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
oprócz rozjechanej skrzyni biegów i penkniętego zatrzasku schowka to dobrze, ale zauważyłem już w kilku starszych berlingach psucie się zamków (nie chodzi mi o centralny)
~Mariusz Konarski
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
po roku użytkowania pierwsze symptomy zużycia zespolonego przełacznika kierunkowskazów, ten jak i poprzednie modele - zużywajacy sie pionowy łacznik stabilizatora osi przedniej
~Waldemar S.
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Przejechałem 14 tys. Jak na razie tylko nawalił lewy kierunkowskaz.Serwis P Kubiaka z Łodzi bez zarzutu.Na poręczy przednich drzwi z prawej ściera się lakier,nie tylko w moim.
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
O niezawodności już w sumie wspomniałem, poza tym mnóstwo plastików które odpadają, pokrywa bloku silnika jest jakaś plastikowa, co chwila zaczepy się łamią.
~pawel71vf@vp.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
nie narzekam jeśli chodzi o silnik (zawieszenie nie na nasze drogi \"FRANCUZ\" moim zdaniem za delikatne)częte wymiany części w zawieszeniu z przodu