Lista ocen Citroen Berlingo I (223) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartox
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Diabel tkwi w szczegolach- tu sie cos urwie tutaj zaskrzypi a tutaj postuka....taki urok ale nie jest tak zle. Awaria zamka drzwi bocznych i nieszczelnosc ukladu wspomagania- wada wabryczna
Mikrovan 1.8 D 61KM 45kW
Jakiestam pierdółki na poczatku wyskoczyły - fotel. Teraz sie farba starła z prowadnicy, ale wymieniaja na gwarancji. Tani serwis jak na razie. 560zł po 20kkm... zobaczymy jak bedzie dalej.
~prochnik
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
nie moge narzekać ,przez 5 lat , naprawy kosztowały około 1500 zł ,czyli 300 zl rocznie , tak naprawdę to były dwie usterki , moduł i czujnik airbag , wystarczylo zmienic wtyk pod siedzeniem kierowcy
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
I tutaj niestety nie najlepiej: -krusząca się gąbka w przednich fotelach(ergonomia foteli bez zarzutu) -częste awarie oświetlenia tablicy rozdzielczej(kompet lampek wymienialem już dwa razy od 2001r)
~Krzysiek
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
na gwarancji mam 22 wpisy teraz pozostało zacisnąć zęby, jeździłem 20 różnego rodzaju pojazdami ten oceniam najgorzej nawet poniżej poloneza i daci a myślałę m że niżej się nie da
~PiotrWN
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Od niedawna nie działa mi podświetlanie prędkościomierza. Przednie zawieszenie nie jest zbyt trwałe (ale to jedyna rzecz która w tym samochodzie nie jest zbyt trwała).
~DarQ_
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
2 razy pękły spręzyny zawieszenia na postoju, raz wymieniłem pół-oś (wymiany potrzebował sam przegób, niestety jest on na stałe w pólośce, poza tym od nowości nic!
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
czytałem inne opinie i śmiało mogę stwierdzić że mój egzemplarz jest bardzo niezawodny, z wszystkich wad i usterek jakie się doczytałem to szwankuje mi tylko centralny
~Marcin WW
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Za krotko mam zeby cos napisac. Rozlacza sie airbag- kontrolka miga. Wystarczy doscisnac recznie wtyczke od napinacza pasow, ktora sie znajduje po prawej stronie pod fotelem kierowcy.
~Bolek B
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
każdy element z tworzyw sztucznych łamie się i kruszy ,tylne sidzenia powinny sie łatwo i szybko demontowac niestety potrzebujesz narzędzi i 30- minut by uzyskać troche przestrzeni