Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (31)

~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Pojemne, niezawodne, sprawnie jeżdżące auto. Moja wersja z Modutopem jest też dzielnym, funkcjonalnym autem rodzinnym.
4,1
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Ogólnie to jestem bardzo zadowolony z tego autka, jeździłem już nim w trasy po 1000 km i było ok, w książce obsługi piszą ze max prędkość to 159km/h ja jechałem w pięć osób i załadowany bagażnik ponad 165km/h silnik suchy i bez awarii, śmiało daje sobie rady nawet ZIMĄ na leśnych drogach tylko trzeba mieć zimowe dobre opony, piasek na plaży to też nie problem, berlingo bardzo praktyczne pojemne i dbając o ten samochód to będzie służyć nam...
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
autko dobre do pracy, do jezdzenia z rodzinką, ogólnie do jeżdżenia, nie ma sie czego wstydzić.
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
W podsumowaniu za całokształt to autko naprawdę godne uwagi.Trwałe i niezawodne (nigdy jak na razie mnie nie zawiódł). Dobre zabezpieczenie antykorozyjne i mało poważne usterki z którymi nie można sobie poradzić, w zetknięciu się z nimi wszystkimi to większość usunąłem sam.
2,8
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
O silniku można by długo opowiadać. Po pierwsze moc tego auta nie jest zadowalająca. 90 KM, na codzień ok, ale jeśli jedziesz 4 os. rodziną, z bagażem na tygodniowy wypad,są poważne problemy z dynamiką ruszania i wyprzedzaniem. Nie mówię tu o sportowej jeździe, po prostu czasem jest to potrzebne. Druga rzecz to awaryjność. Tutaj jest źle. Po 80 tys. remont silnika (3000zł) urwane koniku przy tłokach, rozerwany pasek do wymiany. Ruszyłem, auto... (Silnik)
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Świetny samochód do wszystkiego, dla mnie mógłby miec jeszcze te 20 KM wiecej, ale i tak nie jest źle, polecam jako uniwersalne auto rodzinne lub dla małej firmy.
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Ja oceniam samochód doskonale bo kupiłem go po to do czego został stworzony: dla firmy. Niskie koszty utrzymania, napraw. Nie ma w nim nic ponadto co powinno byc i w tym tkwi jego urok. Zajęto się tym by rzeczy potrzebne były trwałe. Autko kupiłme z 100%pewnego źródła. Polecam wszystkim którzy mają przed sobą dylemat kupna np VW.
2,4
~redek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Miałem go pół roku i całe szczęście znalazłem na niego kolejnego naiwnego. Jeździłem 2.0 HDI 90 KM z roku 2003. Z wyglądu super i na tym kończą się jego atuty. Cieknąca przekładnia kierownicy, po jakimś czasie wywaliło pompę wspomagania, tylna belka - regeneracja, problemy z elektryką - samoczynne wyładowywanie się akumulatora (zwarcie w tylnej wycieraczce), problemy z centralnym zamkiem (mimo, że fabryczny), problemy z klimą, spryskiwaczem...
~Adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
wcześniej miałem kilka różnych aut obecnie oprócz tego mam jeszcze 3 i zawsze z przyjemnoscią i luzem wsiadam do berlingo naprawdę polecam jako autko do firmy lub jako samochód rodzinny np zamiast passata. Za te pieniądze nie otrzymujecie komfortu luksusu i porywającego design-u ale godny zaufania samochód w bliskie i dalekie trasy. Polecam w 100%
~rzepnica1@vp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo dobry samochodzik.Jeździ nim moja żona głownie po mieście i nie ma z nim żadnych problemów.Ekonomiczny, pakowny, zwrotny.Następny też będzie Citroen.